Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Işık Saçan Kitap Görmek

Rüyada ışık saçan kitap görmek neye işarettir?

Merhaba. Birkaç ay önce namaza başladım ve tesettüre büründüm. Birkaç aydır rüyamda kuran ve cami temalı rüyalar görüyorum. Rüyamda, sağ tarafımdaki duvardaki kitaplıkta bir kaç tane kitap duruyordu. Bunlardan biri yeşil renkti ve ışık saçıyordu, parlıyordu. Üzerinde ise Arapça harflerle ‘Tercüme’ yazıyordu.

Rüyada ışık saçan kitap görmek neye yorulur?

Rüyanızın tüm unsurları hayırlı şeyleri işaret etmektedir: kuran, cami, kitap. Rüyada cami görmek selamete çıkacağınıza işaret eder. Rüyada kuran görmek bütün iyiliklerin, güzelliklerin ve mutlulukların işaretidir. Çok hayırlı bir rüya olan kuranı kerim Tanrı tarafından korunduğunun ifadesidir. Işık saçan kitap aydınlığı, aydınlanmayı işaret ederken, renginin yeşil olması huzur ve manevi zenginliği ifade etmektedir. Bana göre tercüme yazısı, hayatta üstlendiğiniz ve sizi yoran yüklerden kurtulmak için destek alacağınızı, bir yardım göreceğinizi ya da işi daha kolay yapmanın yollarını öğreneceğinizi simgelemektedir.

“Rüyada Işık Saçan Kitap Görmek” için 3 yanıt

Rüyada kitap yemek
Merhabalar, bugün rüyamda birilerini ararken kitap yediğimi gördüm, tadı da çok lezzetliydi. Öğrencilik bittiği halde kendimi geliştirmekle meşgulüm kitaplarla notlarla. Rüyamı yorarsanız sevinirim.

lif merhaba, gördüğünüz rüya aslında rüyanın bilimsel tanımına tam olarak uymaktadır. batı kültürlerinde rüyanın tanımı olarak kişinin içinde bulunduğu ruh halinin yansımasıdır tanımı kabul görmüş durumdadır. zaten kendiniz de kendini geliştirmekle meşgul olduğunuzu söylüyorsunuz ki rüyada kitap yemeniz bilgiye olan açlığınızı temsil etmektedir.

Rüyamda bir kadınla beraber kuran-ı Kerim okuyorduk tam kitabı açtık başımızın üstüne bir yere koyduk ve ışık saçtı kitap ilkde birden bire saçınca korktuk sonra ben dedim ki Allah’ım sesimizi duydu korkulacak birşey yok bu bize bir işaret dedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir