Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Işık Topu Haline Gelen Baykuş Görmek

Rüyada ışık topu haline gelen baykuş ne demektir?

Merhaba, bu sabah gün doğduktan sonra gördüm rüyamı. Pencere arkasından, uzaktaki dağlarda, yemyeşil çam ağaçlarından oluşan bir ormana bakıyorum. Hava güneşli ve tertemiz. Ağaçların arasından küçük bembeyaz bir ışık topu çıkıveriyor bir anda. Az da olsa ürküyorum, şaşırıyorum. Işık yaklaştıkça kanatları belirginleşiyor ve hava da süzülerek pencereye doğru yaklaşanın bir baykuş olduğunu görüyorum.

Beyaz baykuş gelip pencereye camın önüne oturuyor. Gerçek hayatta baykuşla karşılaştığım da ürkmüştüm ama rüyamdaki baykuş gözlerini benden hiç kaçırmadan sevgi dolu bakıyor. Gözleri olması gerekenden daha büyük, tüyleri olması gerekenden daha uzun. Pencerenin önünde bir kaç kere zıplayıp dans eder gibi hareketler yapıyor. Açıyorum pencereyi. Duruyor. Kedi gibi bir hali de var. Sonra tekrar sevgi dolu bakarak içeriye giriyor. Pençelerini gösteriyor ama sadece gösteriyor hiç de vahşi bir hali olmadan. Sonra etrafımda yine zıplayarak dönmeye başlıyor.

Bu rüya aslında diğer rüyamın arasına giren bir rüya. Diğer rüyamda neler olduğunu tam olarak hatırlayamıyorum ama etrafım kalabalık. Tanıdık, tanımadık. Bir yerden bir yere gitmeye çalışıyorum. Beyaz baykuş etrafımda dansını yaparken tekrar diğer rüyaya dönüp kaldığım yerden devam ediyorum.

Yalnızlığı, Tanrı’yı seven bir insanım. Doğaya güvenerek yaşamaya çalışıyorum, insanı çok seviyorum ama güvenmek neredeyse imkansız, çoğu zaman. Aynı zamanda da bir aslan burcuyum ve büyük ölçüde özelliklerine sahibim. Tuhaftır rüya görmek beni tedirgin eder genelde hatta mitolojik karakter Medusayla bile hoş olmayan bir rüya geçmişim var ama bu rüyayı görmek huzur ve cesaret verdi. Daha önce de beyaz baykuşa bir yorum getirdiğinizi okudum fakat daha detaylı bir yanıt alabileceğimi umuyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Gönderen Gizem.

Rüyada ışık topu halinde gelen baykuş görmek yorumu

Sevgili Gizem, Sanıyorum 7 MAYIS 2012 tarihli beyaz baykuş başlıklı rüyayı kast ediyorsun. O yorumda yazılan; “Rüyanız çok ağır, çok derin, anlamlı bir rüya. Keşke kendiniz hakkında daha fazla bilgi verseydiniz. Sonuçtan hem siz daha fazla mutlu olurdunuz, hemde biz sevinirdik.” cümlesi senin içinde geçerli. Yaşınız, mesleğiniz, korku ve umutlarınız gibi bilgiler elde olmayınca genel açıklamalardan fazlasını yazmak kehanete girer ki bu bizim uzak durmaya çalıştığımız durumdur. Bu adresteki rüya da ilgini çekebilir: büyük beyaz baykuş

Gönderdiğin rüya gerçekten çok ağır, çok önemli ve değerli bir rüyadır. Rüyada ışık , ışıltı, ışın görmek Her konuda başarılı olacaksınız anlamını taşır. Rüyada parlak ışık görmek muradına ereceğine işarettir. Rüyada baykuş görmek alim olmayı, bilgiyi ve genel olarak hayat tecrübesini temsil eder. Baykuşlar aynı zamanda ölümü, karanlığı ve insanın bilinmeyen yönünü, bilinç altını simgeler. Rüyanın unsurları: ormana bakmak, ışık topu, baykuş. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada baykuş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Işık Topu Haline Gelen Baykuş Görmek” için 3 yanıt

Merhaba. Bekar genç bir öğrenciyim. Rüyamda eski evimizdeydim. Evimizin balkonu kapalıydı, iki tane baykuş (biri büyük biri yavru) balkon kapısına çarpa çarpa içeri girmeye çalışıyolardı, kapıyı açınca oldukları yerde durup sessizce bakıyolardı. Kapatınca tekrar kapıya çarpıp yere düşüyorlardı hiç ötmüyorlardı ama anlamı nedir?

Ben 15 yaşında kız bir öğrenciyim, sevgilim falan yok, okula gidip geliyordum, fakat son haftalar olduğu için gitmiyorum, bugün öğle uykusunda bir rüya gördüm ki normalde hiç öğle uykusunda rüya görmem ama bugün bir rüya gördüm şöyleydi:

Bizim evimizin balkon kapısının camından balkonu izliyordum, o sırada balkona yere bir kuş düştü, iyice meraklanmıştım sonra sandalyenin kenarından yürüyen yavru bir baykuş olduğunu gördüm, önce korktum çünkü daha önce hiç öyle baykuş görmemiştim, öyle bir tür bile yok animasyon baykuşlarına benziyordu, biblo gibiydi ve tipi hiç iç açıcı değildi, ipince kaşları vardı ve beyaz gri tüyleri sonra onu yakalayıp sevmek için balkonun kapısını açtım, daha sonra bir adım atar atmaz dışarıya uçup gözden kayboldu. Bunun anlamı nedir?

Sevgili Bilge, böylesine önemli bir rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyada balkon kişinin sahip olmak istediği yüksek statü, prestij, sosyal çevre konusundaki arzularını simgeler ve o kişinin saygınlık elde etmek, başarılı bir kariyere imza atmak istediğini belirtirken aynı zamanda sizin sosyal çevrenizi genişleteceğini, yeni insanlarla diyalog ve bağlantılar kuracağınızı işaret eder, bakınız balkon rüya tabiri sayfası.
Balkona bakarken oraya bir baykuşun düşmesi çok önemli. Rüyada yavru baykuş görmek rüyayı gören kişinin bir konu hakkında acemiliğini ifade ederken rüyadaki baykuş yavrusu aynı zamanda rüyayı gören kişinin bu konuda bir ilerleme, gelişim içinde olduğunu gösterir. Baykuş yavrusunun balkona düşmesi ise sizin hayattaki hedeflerinize ulaşmanız konusunda henüz tam olarak emin olmadığınızı ancak bu konuda önemli bir gelişim içinde olduğunuzu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir