Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Işık Veya Nur Görmek

Rüyada ışık veya nur görmek neye çıkar?

Rüyada ışık veya nur görmekBabamla birlikte bilmediğim bir yerde duruyoruz, geniş bir alan, gökyüzünde yıldızlar oldukça belirgin ama etraf karanlık, yinede etrafımı seçebiliyorum. Babam biriyle konuşuyor bir şeyler anlatıyor ben sesini duyuyorum ama adamı göremiyorum. Bir anda gökyüzünden bir ışık görebildiğim bir noktaya düşüyor, düştüğü yer bir anda aydınlanıyor, orada bir çok insanlar beliriyor, hepside aynı yere doğru gidiyor, içlerinde bir kadın dikkatimi çekiyor, sırtı bana dönük, ihtiyar.

Biz ne oldu derken kafamın üzerinden bir kuş geçiyor, çok güzel sesi var, ama kuşu göremiyorum, ama sesi çok güzel. Ardında gökyüzünden ikinci ama ilkinden daha büyük bir ışık düşüyor, bu seferki öyle bir aydınlatıyor ki babamı ve beni de içine alıyor, ama gözümüzü almıyor, ışık her yerimizi sarıyor bundan hoşlanıyorum hoşuma gidiyor garip bir heyecan sarıyor beni. Yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler. 03 Aralık 2009, 00:31.

Rüyada ışık veya nur görmek neye yorulur?

Gördüğünüz şeyi fiziksel ışık olarak kabul edersek rüyada ışık rüya açıklaması ışık sayfasında bulunmaktadır.

Rüyada ışık görmek her konuda başarılı olacaksınız anlamını taşır. Rüyada parlak ışık görmek muradına ereceğine işarettir. Gördüğünüz şeyi ilahi ışık – NUR olarak düşünürsek rüyada nur açıklaması nur sayfasındadır. Rüyada nur görmek rüyalar içinde en hayırlı olanlardandır, doğru yolda ve yolunun aydınlık olduğunu gösterir. Büyük bir iç huzuru, bolluk, zenginlik, mevki, ün, mutluluk olarak yorumlanır. Nurdan elbise giymek faydalı ilme işaret eder. Sonuç olarak gördüğünüz rüya çok güzel mesajlar vermektedir. İçinizdeki iyiliği kaybetmeden doğru adımlarla devam etmelisiniz anlamı taşımaktadır.

“Rüyada Işık Veya Nur Görmek” için 7 yanıt

Rüyamda kara çarsaflı nur yuzlu uzgun bir bayan ve siyah bir çocuk gördüm ne anlama gelir? neyi ifade eder anlamını söylerseniz teşekkür ederim.

3 aralık 2009 da yazılmış ışık-nur rüyasını okudum içim ürperdi çok güzel bir rüyaymış

Rüyamda şiddetli rüzgar estiğini camın açıldığını gördüm, camı kapatmaya uğraştığımda kapatamıyordum çok şiddetli bir rüzgardı sonra bir an durdum içeriye beyaz bir ışık girdi karşımda biraz durdu sonra rüzgarla birlikte gitti .. bütün vücudum uyuşmuştu kalktığımda vücudum hala öyleydi.

Bütün evlerin ışıkları var fakat sadece birinde yok bunu gören yetkili kişi bu evde neden elektrik yok diye kapıyı çalıyor ve içeriden bir ışık geliyor o ışık sanki peygamberimiz gören adam ve allahu ekber allahu ekber diyor bende allahu ekber diyorum Allah diyorum salavat getiriyorum ve o an ben bir an da gökyüzüne dogru çıkıyorum belli bi mesafeye çıktıktan sonra duruyorum orada yere düşmeyi beklerken düşmüyorum orada duruyorum.

Ruyamda beyaz ve siyah olmak uzre at sürusu gordum ama atlarin baslarinin uzerlerinde nur isiklari vardi suru yanimdan gecerken hic kipirdiyamadan oylece bekliyodum bu rüyam ne anlama geliyo kimseye anlatmadim

Merhaba rüyamda parlak beyaz ışıkla görünmez bir görünmeyen varlık bana doğru geliyordu, hissediyorum fakat göremiyordum. Sonra bir anda o varlığı görüyorum, beli bükük beyaz saclı yaşlı bir kadın olarak görüyorum, çok korkup besmele çekiyorum, sonra elim ayağım uyuşur gibi oluyor, ne demektir bu rüya?

Rüyamda hortum çıktığını gördüm ve bu hortumun içinde bir yer vardır ve Ömer cennet misali çok güzel bir yerdi ve içinde zemzem deniyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir