Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Işıktan Kuşlar Görmek

Rüyada ışıktan kuşlar ne demek?

Merhaba. İstanbul boğazı üzerinde gece uçan büyük ışıktan kuşlar gördüm. Sayıları çok fazlaydı ve kız kulesinin yanında kız kulesinin aynısını ışıktan yaptılar, bir kaç saniye sonra görüntü kayboldu.

Aynı şekilde boğaz köprüsünü de ışıklı bir şekilde gökyüzüne yaptılar ve ben bunların uzaylılar olduğunu düşündüm şaşkınlıkla kameraya çekiyordum . Sizce bu rüya nasıl yorumlanabilir? Gönderen Özgür.

Rüyada ışıktan kuşlar görmek tabiri

Özgür Merhaba, gördüğün harikulade bir rüyadır, insanı rahatlatıcı, huzur verici rüya sınıfındadır, manevi aydınlanma ve haber konularında ip uçları vermektedir. Daha açık bir anlatım ile ya bir güzel haber sonucu manevi yönünde önemli bir iyileşme olacak ya da manevi bakımdan kendini zenginleştirdiğinde çok güzel bir haber alacaksın. Lütfen ileride gelişmeleri buraya ekler misin? Rüyanın unsurları: ışık, kuş, boğaz köprüsü, kız kulesi, uzaylılar.

“Rüyada Işıktan Kuşlar Görmek” için 2 yanıt

Işık grupları görmek
Merhaba ben 21 yaşındayım bekarım öğrenciyim ruh halim bazen mutlu bazen mutsuz çok değişken şu sıralar hayatıma yön vermeye çalışıyorum geleceğim ile ilgili kararlar almaya çalışıyorum ve kafam cok karışık aynı zamanda sevipte sevdiğimi söyleyemediğim bir kız var.
Rüyamda eski okulumun önünde yürüyorum ve gökyüzüne baktığımda ışık grupları görüyorum, tüm gökyüzünde nokta nokta her renkten ışık grupları var çok fazla sayıda, ben görünce çok mutlu oluyorum, ve dikkatlice izliyorum bazıları bir mesafe gittikten sonra patlayıp havai fişek gibi dağılıyorlar bu Işıkları yanımdakilere gösteriyorum tanımadığım kişilere herkes bu Işıklardan korkuyor ama ben çok beğeniyorum dünyaya bir şey olmasından korkuyorlar, ben bir şey olmayacağını düşünüyorum birden gökyüzü kara bulutlarla kaplanıyor ama tam gökyüzünün ortasından ay karabulutları yarıyor çok parlak bir ay ama bütün değil ikiye bölünmüş iki Hilal gibi uçları sola bakıyor ikisininde, rüyam buraya kadar şimdiden çok teşekkür ederim yorum için.

Mücahit selam, görmüş olduğun rüya hayırlara işaret olup, aydınlık ve başarı dolu bir geleceğin seni beklediğini, sorumluluklarını yerine getirip, gereken çabayı gösterdiğinde tüm muradına ereceğini müjdelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir