Kategoriler
İsimler

Rüyada İsim Değiştirdiğini Görmek

Rüyada isim değiştirmek ne demektir?

Rüyamda akşamüzeri anneannemle ve kardeşimle birlikte oturuyoruz. Annemle adımı değiştirmeye karar vermişiz ismimi değiştirmeye gidiyor. Annemi arıyorum adım ne olsun diye soruyor. İlk önce Sinem ya da Damla olsun istiyorum. Bu isimler benim en sevdiğim isimler. Daha sonra anneannemin adı Gül. Onun adı olan bir isim istiyorum. Sonrada Güldane ismine karar veriyorum adımda Güldane Arzu oluyor.

Rüya temaları akşam üzeri, anneanne, kardeşi, adını değiştirmek, Sinem adı, Damla ismi, Gül, Güldane

Rüyada isim değiştirdiğini görmek tabiri

Bu konudaki geniş açıklama isim sayfasında bulunmaktadır. Rüyada isim değiştirmek, ismini değiştirdiğini görmek yaşamınızda değişim ihtiyacını gösterir, yakın bir zamanda önemli değişiklikler olacağını ifade eder. Rüyada görülen isim çok önemlidir ve ismin anlamı araştırılmalıdır. Çok önemli mesajlar içerebilir. Sinem, Damla, Gül ve güldane isimlerinin anlamlarını araştırmalısınız.

“Rüyada İsim Değiştirdiğini Görmek” için bir yanıt

Rüyada kız ismi görmek
Merhaba. Rüyamda bir kız çocuğu görüyorum. Adı SELİS miş. Çok hoşuma gidiyor. Eşime kızımız olursa adını SELİS koyalım diyorum rüyamda. Uyanınca İnternetten baktım gerçekten SELİS ismi varmış ben daha önce hiç duymamıştım. Bunun yorumu nedir? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir