Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İsim Değiştirmek

Rüyada isim değiştirmek neye işaret eder?

24 yaşında bekar bir bayanım. Şu an için bir mesleğim yok. Rüyamda İstanbul’a gittiğimi ve kendime tesettüre uygun kıyafetler aldığımı görüyorum. Aynı zamanda arkadaşlarıma ve yakınlarıma da hediyeler alıyorum. Normalde yalnızken, hediye almak istediğim kişi her kimse hemen yanımda oluyor ve onun istediği, ona uygun bir şeyi alıyorum. Bayan ve bebek kıyafetlerine bakınıyorum sürekli. Kıyafetlerin rengi, beyaz ve koyu yeşille açık yeşil arasında değişiyor. Pembe renkli kıyafetlere de bakıyorum. Baktığım bütün kıyafetler örgü kıyafetleri oluyor.

Alış veriş esnasında dayıma ismimi değiştirmek istediğimi bu işin mahkemede uzayıp uzamayacağını soruyorum ve adımın Serair olarak değiştirileceğini öğreniyorum ve isim değiştirmek için mahkemede işimin uzamayacağını, çok kolay bir şekilde değiştirileceğini öğreniyorum. Rüya isim değiştirmek, isim değiştirdiğini görmek ne demek? lütfen yorum.

Rüyada isim değiştirmek nasıl yorumlanır?

Rüyanızın ana teması isim değiştirme konusudur ve bu konuda açıklama isim rüya tabiri sayfasında bulunmaktadır. Rüyada ismini değiştirmek, değiştirdiğini görmek yaşamınızda değişim ihtiyacınızı simgeler, yakın bir zamanda önemli değişiklikler olur. Rüyada görülen isim çok önemlidir ve ismin anlamı araştırılmalıdır. Çok önemli mesajlar içerebilir.

Burada önemli konulardan biri Serair kelimesinin sizin için bir anlam teşkil edip etmediğidir. SERAİR kelimesi Osmanlıcada Gizli şeyler, sırlar anlamına gelir. Siz Serair kelimesinin anlamını daha önceden biliyor idiyseniz rüyanız yaşamakta olduğunuz gizli şeyler, sırlarınızın artık açığa çıkmasını işaret edebilir. Serair kelimesinin anlamını daha önceden bilmiyorsanız yakın bir zamanda kimi gizli şeyler, sırlar öğreneceğinize işaret edebilir, gördüğünüz rüya.

“Rüyada İsim Değiştirmek” için 2 yanıt

Rüyada sözlüsünün isim değiştirdiğini görmek neye işarettir
Ben rüyalarımda sözlümün adının değiştiğini görüyorum. Bir rüyamda sözlümün adının Mustafa olduğunu, diğer bir rüyamda ise Yahya olduğunu gördüm. Ama gerçek hayatta ismi bunlar değil. Teşekkür ederim.
Kimden: sedef
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:29
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: isimler

Sedef selam,
İsimler hem reel hayatta hem rüyalarda her zaman önemlidir. Gerçek yaşamda isim o kişinin karakteri hakkında bilgi verir.
Rüyada sözlünüzün isminin değiştiğini görmeniz, gerçek hayatta onun karakterinin bazı yönlerinin değişmesini arzu ettiğinizi gösterir.
Vaktiniz olursa gerçekteki isim ve rüyada gördüğünüz isimlerin anlamları araştırarak daha derin bir analiz yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir