Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yabancı İsim Duymak

Rüyada yabancı isim görmek neye işarettir?

Selamlar, ben rüyamda üzerinde beyaz bir elbise olan bir erkeğin bana gelecekteki kızımın adının Meggie olacağını söylediğini gördüm ama adamın yüzünü görmedim. Evli değilim ben Türküm ama neden yabancı isimli bir kız çocuğu olduğunu bilmiyorum. Adam bana “yaz” dedi “senin kızının adı meggie olacak”. Bende beyaz bir kağıda adını yazdım. Kızımı da gördüm, siyah kıvırcık saçlı kız 1 yaşında falandı. Sonra adam bana “kızının sana her gereksinimi olduğu zaman sen yanında olacaksın” dedi. Bu kadar rüya, anlamını öğrenebilir miyim. Teşekkürler. 01 Aralık 2009, 19:27

Rüyada yabancı isim görmek neye yorumlanır?

Merhaba, rüyanız inanılmaz bir gizem taşımaktadır. meggie kelimesini bir hata ile böyle yazdıysanız bir özellik taşımamaktadır. meggie kelimesini rüyanızda kesin olarak böyle duydunuz ve bize yazdıysanız bunda tutarlı bir sır vardır. Maggie ismi batı ülkelerinde bayanlar arasında en yaygın isimlerden biridir ve her yüz kadından 5 – 6 sının adı maggie’dir. Bazı ülkelerde Maggie isimli KIZ ÇOCUKLARI ise bebekliklerinde meggie olarak telaffuz edilir. Size meggie ismi söylenmiş ise sır bundadır.

Günlerin ne getireceği belli değildir. Çocuğunuzun adı bu olsa da olmasa da size verilen mesaj “bana kızının sana her gereksinimi olduğu zaman sen yanında olacaksın ” dır ve bu her gerçek anne / baba için geçerlidir. Yaşamda bildiğimiz şeylerin bilmediklerimiz yanında okyanusta bir damla kadar küçük olduğuna inanmanızı isterim. Kişisel olarak ben 2 üniversite bitirdim, 30 yıldan beri okuyorum ve okuduklarım, gördüklerim, duyduklarım karşısında dehşete düşüyor ne kadar az şey bildiğimize şahit oluyorum. Rüyada görülen kimi insanlar tanıdık ise, isimlerine dikkat etmek gereklidir. Bu isimlerin anlamı rüyanın yorumunu etkileyen bir faktördür.

“Rüyada Yabancı İsim Duymak” için 3 yanıt

rüyada doğmak üzere olan bebeğim babamın avucuna doğuyor ve adım resul diyor. sizce bu ne demektir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir