Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada İsimsiz Mezar Görmek

Rüyada isimsiz mezar görmek ne demektir?

Selam arkadaşım, rüyamda tenha bir yerde bir mezar var. Mezarın taşında da isim yok, öylece mezara bakıyorum. Bu bir istihare rüyası, ben bir anlam veremedim, yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler. yasuse

Rüyada isimsiz mezar görmek yorumu

Verdiğiniz bilgi çok yetersiz. Lütfen mezar rüya tabiri sayfasını inceleyip, bulunduğunuz ruh halini göz önüne alarak rüyanın mesajını tespit ediniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Mezar rüya tabiri sayfasında anlatıldığı gibi rüyada isimsiz mezar görmek kişinin iç dünyasında bir durumun tam olarak açıklanamadığını, rüya sahibinin bir şeyin cevabını bulamadığını gösterir ve bunun için kişinin daha iyi bir bakış açısı kazanması gerektiğini belirtir. Bu rüya alternatif olarak sınırlarınızı aştığınızı ve başkalarının işine müdahale ettiğinizi de gösterebilir.

“Rüyada İsimsiz Mezar Görmek” için 3 yanıt

Eşim ve ben mezarlıkta el ele yürüyoruz, o kadar çok mezar var ki yürümeye yol yok, çok zor arada 15 cm boşluktan geçip yürüyebiliyoruz, ameliyatta hayatını kaybetmiş yakınımızın kabrine gidiyoruz, sonra birden utanıyorum. Bunun ne anlama geldiği ile ilgili bilgi verirseniz çok sevinirim.
32, Erkek, Evli, Çalışıyor, Korku endişe mutlu stresli,

Gördüğünüz rüya reel hayatınızda bir alışkanlık veya bir davranışınıza son verdikten sonra çözülmemiş karmaşık duygu ve korkulardan, üzüntülerden kurtulup, eşinizle daha mutlu günlere kavuşacağınızı temsil etmektedir.

Rüyamda birileri ile yüksek bir yere çıkıyoruz. Sıra ile dizilmis mezarlar var. İlk baştaki ve en sondaki mezarlıkta isim yazmıyor. Bizde onları kazıyoruz ki kim olduklarını öğrenmek için çünkü rüyamdaki kişilerden birinin annesini arıyoruz. Tam mezarlığı kazırke bir şey geliyor ve bizi engellemeye çalışıyor. İlk engelliyor ama sonradan biz tekrar kazmaya çalışıyoruz. Sonunda ağlıyoruz ve isimsiz mezarlıkla isim yazıyorduk.
19, kadın. Öğrenci, bekar, stresli, sinirli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir