Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Işınlanma Görmek

Rüyada ışınlanmak neye işaret eder?

Rüyamda düşmandan sürekli kaçıyordum o esnada bilmediğim bir arkadaş tarafından ışınlanıp kaybolduk ve düşmandan kurtuldum. Bu ne demektir

Rüyada ışınlanma görmek tabiri

Rüya düşmanını görmek problemli bir ortaklığa işaret eder. Rüyayı gören insanın tabiri caizse suya sabuna dokunmaksızın çözeceği bir sorunu işleri zorlaştırıp, zor bir hale getirdiğini ve durumu kendine büyük bir tehlike arz eder şekle dönüştürdüğünü ondan sonrada nasıl bu işin içinden çıkarım diye düşünmeye başladığını gösterirken aynı zamanda bu durumun hem kendi kariyerine hemde ailesinin geçimine büyü bir tehlike doğurduğunuz simgeler.

Rüyada düşmanından kaçmak, geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterir. Rüyada düşmandan kaçtığını görmek, bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder.

Rüyada ışınlanmak Aldatma, Yalan, Eğlence, Yakın ilişkileri simgeler. Rüyada ışınlandığını görmenin derin analizi ise rüya sahibinin geçmişi ile yüzleşip, o  yıllarda yaptığı hem kendine hemde başkalarına zarar vermiş olan kötü şeyler ve Allah katındaki günah sayılan hareketleri için pişman olmaya ve bunun için tövbe etmeye delalettir. Bu rüya alternatif olarak, yaşanan bazı güzel ve mutlu günlerin arkasından göz yaşı dökmek ve hasret çekmek işareti olarak yorulur.

“Rüyada Işınlanma Görmek” için 2 yanıt

Arkadaşlar ben rüyamda bir telefon kulübesi kadar bir yer görüyordum yani bir kabin kadar, her neyse orada bir düğmeye bastığımda yanımda tanımadığım biriyle gezegenden gezegene ışınlanıyordum çok garip bir rüyaydı (bu rüyanın anlamını bilen varsa cevaplasın)

Rüyam ‘da 3 tane yaratığa benzeyen ŞEY ışıklanarak yanıma geldi bana 3 günün kaldı seni alma ya gelecegiz dedi ışıklanarak gittiler ben ağlama ya başladım anne burdan gidelim yoksa beni götürecekler dedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir