Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Isınmak

Rüyada ısınmak neye alamettir?

Benim canım gibi sevdiğim Golden cinsi köpeğim yılbaşından bir gün önce çalındı, çok aramama rağmen bulamadım. Dün gece onunla alakalı bir rüya gördüm, inşallah hayra işarettir. Rüyamda köpeğimi çalan kişiler hakkında bir ihbar geliyor ve onları bulmak için yola çıkıyoruz. Üst katta oturan komşumuz oraları biliyormuş, onun arabasına binip hırsızları ve köpeğimi aramaya çıktık. Şehrin dışında köy gibi bir yere geldik ama her taraf kar kaplı, yol iyice görünmez oldu. Komşumuz abi “artık bundan sonrasını yürüyerek gideceğiz, zaten az kaldı” dedi.

Arabadan inip dizimize kadar gelen karların içinde yürüyerek çiftlik gibi bir yere geldik. 2 tane adam ısınmak için bahçede büyük ağaç parçalarını yakmışlar, etrafında ısınıyorlardı. Selam verdik, biraz ısınabilir miyiz dedik. Adamlar bizi davet etti. Bizde ateşte ısındık. Komşumuz abi adamlara bir adres sordu, adamlar oranın biraz ileride olduğunu söylediler. Tam yola çıkacağımız anda ileriden köpeğimin sesini duydum, orada uyandım. Bu rüya köpeğimi bulacağıma işaret olabilir mi? teşekkür ederim.

Rüyada ısınmak tabiri

Tuğçe merhaba, umarım köpeğini bir an önce bulursun. Rüyada ihbar görmek temel olarak endişe simgesidir ve ihbar etmek veya edilmeye göre farklı yorumlanır. Rüyada bir şey aramak kişinin geçmişte yaptığı bir hata yüzünden kaybettiği imkanlara veya fırsatlara yeniden kavuşmak istediğini ve bunun için bir şeyler yaptığını ifade eder. Kış mevsiminde kar görmek hayırlara işarettir. Rüyada adres sormak adres sorduğunuz kişinin yaşam şartlarını gösterir ve sizinle ilişkisi hakkında ipuçları verir. Adres aramak ya da adres aradığını görmek yaşamınızdaki gelişiminizi ifade eder.

Rüyada ısınmak veya ısındığını görmek sizin güven ihtiyacınızı simgeler, korku ve endişelerinizi, gelecek kaygınızı gösterir. Rüyada ısınan birilerini görmek rüyayı gören kişinin birinin desteğini alacağını ve sıkıntılarından yakında kurtulacağını işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir