Kategoriler
Çiçekler

Rüyada Isırgan Otu Görmek

Rüyada ısırgan otu görmek neye işarettir?

Rüyamda apartmandaki diğer kadınlarla beraber bir komşumuzda oturuyoruz. Bildiğiniz kadın muhabbetleri işte, çay kahve, börek çörek ve bol dedikodu. Sonra söz dönüp dolaşıp ev sahibi kadının çiçeklerinin nasıl böyle gür olduğuna geliyor. Gerçekten de o kişinin çiçekleri inanılmaz şekilde gür ve canlıdır. O kadın rüyamda sırrını söylüyor ve ısırgan otunu parçalayıp çiçeklerin dibine gömdüğünü, bu yüzden çiçeklerinin coştuğunu söylüyor. Sizce bu neye delalet?

Rüyada ısırgan otu görmek yorumu

Banu selam, gördüğün rüya çok enteresan, internette biraz araştırma yaptım ama ısırgan otunun çiçeklere iyi geldiğine dair bir bilgi bulamadım sadece Amerikan yerlilerinin bir zamanlar domates fidesi köklerine ısırgan otu, yumurta kabuğu koyduklarını ve domateslerin daha verimli olduğuna dair bir bilgi buldum. Ama rüyada gördüğün şeyi denemenin bir zararı olmaz diye düşünüyorum. Denersen lütfen sonucu bize yaz.

Rüyada ısırgan otu görmek rüya sahibi kişinin kötü huylu bir kadının sebep olacağı üzüntülü günler geçireceğine delalet eder. Isırgan otu yemek kendine ve etrafınızdaki insanlara daha dürüst davranmak gerektiğine işaret eder. Isırgan otu çayı içmek sağlıkla ilgili bir iyileşme haberi alacağınızı ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir