Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Isırmayan Köpek Görmek

Rüyada ısırmayan köpek neye işaret eder?

Öncelikle iyi günler, rüyamda daha önce hiç olmadığım bir yerde arkadaşlarımın kaldığı yere (bende orada yaşıyormuşum geçici bir gezi vs. için) gitmek için başka bir yerden, gece yanımda 1 erkekle ara sokaklardan gidiyorduk. Yanımdakini görsel olarak tanımıyorum ancak tanıdığım biriymiş, yanlışlıkla bar gibi bir yerin girişinden giriyoruz, arkadaşım sanki yolu bilmiyor gibi şaşırıyor ama beni takip ediyor. Bende sadece girişten girip oranın arka kapısını kullanma düşüncesiyle oraya giriyorum.

Biz girince içerisi bir kalabalıklaşmaya başlıyor dans ederek oradan geçiyoruz ve tam biz çıkmadan bir anda herkes gidiyor, müzik duruyor hatta bende dalga geçiyorum ne kadar kısaymış buranın eğlencesi diye.

Oradan çıkışta arkadaşımın başka bir arkadaş edindiğini görüyorum oda bir erkek ama umursamadan onlar konuşurken ben önden önden ilerliyorum. Dar ve küçük bir ara sokaktan yürürken yanımdan pahalı bir arabayla sarhoş insanlar geçiyor ve laf atıyorlar. Bende biraz ürküyorum çünkü araba ileride duruyor. Arkadaşlarıma doğru geri dönerken yaşlı ak sakallı bir amca ayağında hafif bir aksaklık olduğundan bir sopası var yardımcı. Benim yanıma geliyor ve bana ”güzellik her şey değil” diyor.

Beraber yürümeye başlıyoruz tekrardan. Ben o güzellik dedikçe tam evet geçici aslında bize ait bile değil demeye çalışacakken sanki beni susturuyormuş gibi benzer şeyler söylüyor ve sonunda aslında söylemek istediğinin para her şey değil demek istediğini anlıyorum (parayı da önemseyen bir insan değilim ama) tam o sırada bir köpek üzerimize doğru koşarak geliyor. Korkmuyorum bir şey yapmayacağından o kadar eminin ki ama köpek bana o kadar yakın geçiyor ki yanlışlıkla dişi dizeme saplanıyor. Ama bu durumdan o da çok üzgün biliyorum, o kadar acılı bakıyor ki bana.

Canım acısa da köpeğin kafasını tutup yavaşça ona da zarar vermeden dişini dizimden çıkarıyorum(ama dişide tek bir diş aşağıda ve fil dişi) sonra ileri doğru hadi git artık_özgürsün gibi_ diyorum.

Bana öyle bir bakıyor ki şaşkınca sanki bir anda köpek olduğunu hatırlıyor ve saldırmak için hamleye girişeceğini hissediyorum. Sonra her şey bir anda yavaşlıyormuş gibi ve düşünüyorum saldırırsa ne yaparım diye yaşlı amca hala yanımda olduğu için ondan sopasını alıp köpeği bayıltabileceğimi düşünüyorum ama bunlar sadece düşüncede kalıyor ve dizimin acısıyla uyanıyorum.

Biraz uzun bir anlatım olduğunun farkındayım, ama çok merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler. İyi Çalışmalar.

Rüyada ısırmayan köpek görmek neye yorumlanır?

Merhaba, gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda işiniz, iş hayatınızla ilgili kimi sorunlar yaşadığınızı, daha fazla para kazanmak için arayışlar içinde olduğunuzu ( siz her ne kadar paraya önem vermediğinizi yazsanız da bilinçaltınız tersini söylüyor. Para en azından yaşam standardınızı korumak ve geliştirmek için önemli ), bu arayış sırasında sizi üzebilecek kimi girişimlerde bulunma ihtimaliniz olduğunu, ancak birinin yardımı sayesinde bu tehlikeyi atlattığını simgelemektedir. Rüyanız aynı zamanda arkadaş, dost seçiminizde daha dikkatli olmanız gerektiğini işaret edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Isırmayan Köpek Görmek” için 2 yanıt

Rüyada köpeklere su vermek
Merhabalar, geçen gün rüyamda dört tane köpeğin bana doğru hızlı adımlarla geldiğini görüyorum. Biraz tedirgin olsam da korkmuyor gibi davranıyorum ve başlarını okşuyorum daha sonra cebimden para çıkartıp, su alıyorum. O suyu bardağa boşaltıp köpeklere içiriyorum. Su içirmenin ne anlama geldiğini anlamıyorum, bulamıyorum da lütfen yardımcı olun
İkinci rüyam da, kümese benzer bir yerde tanımadığım birinin önünde tavalar var kafamı sola çevirdiğimde yumurta görüyorum bayağı iri yumurtalar. Tavuk yumurtası olarak algılıyorum. Elime beş altı tane yumurta alıyorum. fakat en üstteki yumurta kırılıyor. içine bir bakıyorum 7-8 tane yumurta sarısı var. Bunun da manasını anlayamadım. lütfen yardımcı olun Şimdiden çok teşekkür ederim

Köpeklere su içirdiğin rüyanızın birinci kısmı su dağıttığını görmek gerçek hayatta yaptığını hayırlı işlerin, faydalı hareketlerin çevreniz tarafından takdirle karşılandığını ve bunun mükafatlarını göreceğinizi ifade etmektedir.
Rüyada yumurta görmek iyiye yorumlanır. Bolluk, bereket, zenginlik ve refah içinde bir hayat anlamına gelir. Rüyada zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.
Rüyanızdaki kırık yumurta ise Bolluk, bereket, zenginlik bir engeli, bir gecikmeyi işaret ederken içinden 7 – 8 adet yumurta sarısının ise size engel olduğunu düşündüğünüz olayın aslında hayrınıza bir gecikme olduğunu simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir