Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Isıtıcı görmek

Rüyada ısıtıcı görmek neye delalet eder?

Ben rüyamda yatağımda gece uyuyorum. Sonra birden yatağımın aya ucundan alevler çıkıyor, yatağımdaki ısıtıcı bozulmuş ve yangın çıkmış ama duman çıkmıyor. Resmen yatağımın ayak ucu alevler içinde yanıyor. Yüksek yüksek alevler çıkıyor Ama bir şey oluyor ki görünmeyen bir şey veya bir kişi beni koruyor. Ben alevlerin içindeyim ve bana hiç bir şey olmuyor, hiç bir yerim veya bedenim yanmıyor. Tuhaf bir şey bilmiyorum ne? Ve benden başka kimse olmuyor.

Güçlü bir şey var ki beni koruyor. Bunun anlamı ne. Hayırlara çıkar İnsallah! Hakkımda hayırlısını diliyorum Allah’tan. Amin!

Rüyada ısıtıcı görmek yorumu

Neslihan merhaba,

Lütfen yangın görmek rüya tabiri sayfasını okuyun.

Rüyada ısıtıcı görmek sıcaklık, konfor ve gelişimi simgeler.

Rüyasında ısıtıcı kullanmak duygularınızı açmayı, kendinizi sevmek ve sevilmek gerektiği anlamına gelebilir.

Rüyada ısıtıcının bozulması sonucu yangın çıkması, yatağın alev alması yaşam konforunda veya kişisel gelişiminde bir aksilik olduğunu (veya gerileme) olduğunu gösterirken rüyadaki asıl mesaj korunduğunu işaret etmekte, bunu bilip hayatın iniş ve çıkışlarına kafayı fazla takmamak gerektiğini temsil etmektedir.

“Rüyada Isıtıcı görmek” için 4 yanıt

Rüyamda bi akvaryum var gibi ama asıl nesne ısıtıcı ve ben ısıtıcı yı çalıştırıyorum.. Ne anlama gelir ? Lütfen yorumlayın.

Merhaba. Ruyamda elektrik sobasinin icerisinde elektrik akimina kapilmis 2 3 tane ölu fare gordum. Fareler diklemesine asilmis sekildeydi. Elektrik carpmis birinin seklindeydi yani. Anlami nedir acaba. tesekkurler

Ahmet merhaba,
Gördüğün rüya reel hayatında 2 veya 3 konuda bazı pişmanlıklar yaşadığını, bir an önce bu vicdan muhasebesini tamamlamak gerektiğini temsil etmektedir.

Selamünaleyküm. Rüyamda tekerlekli elektrikli ısıtıcı görüyorum, benden kaçıyor, yakalıyorum tekrar kaçıyor, yeniden yakalıyorum, sonra oğluma götürüp veriyorum, yorum yaparsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir