Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Bir Ses İşitmek

Rüyada bir ses işitmek ne demek?

Rüyamda önce kocaman bir evdeyim, ruh benim ancak beden bir uzak doğulu bir kadın. Garip sesler işitiyoruz ve tanımadığım ama eşim imiş gibi davranan bir adamla sesleri takip ediyoruz. Korkuyorum, sonra ahiretteyim sağımda beyaz ve parlak mavi bir ışık solumda turuncu, sarı ve kırmızı. Karşımda kocaman bir duvar duvarın üzerinde bir yaratık. Bana son isteğimi soruyor ve ben kelime-i şehadet ediyorum. Bunun anlamı nedir.?

Rüyada bir ses işitmek tabiri

Rüyada bir şeyi veya birini işitmek bu sizin çevrenizdekileri dikkatle dinleme huyuna sahip olduğunuzu gösterir. Böyle yapmakla karşınızdakine saygı gösteriyorsunuz ve bunun karşılığında saygı görüyorsunuz anlamındadır.

Rüyada ahireti görmek, bu dünyada ailece iyi bir hayat sürüleceğini gösterirken diğer dünyayı unutmamanız gerektiğini ifade eder. Rüyada öteki dünyayı görmek, rüyada öteki yaşamı görmek de aynı manadadır.

Rüyada yaratık görmek, yaşamınızda kimi şeyleri kabul etmediğinizi, reddettiğinizi veya onlarla yüzleşmek, karşı karşıya gelmek istemediğinizi ifade eder. Ancak bundan kaçmak imkansızdır, onlar hayatınızın gerçekleridir.

“Rüyada Bir Ses İşitmek” için bir yanıt

Rüyamda bir binadayım oğlumla beraber. Ses gibi bir şey duyuyorum, pencereden bakıyorum, bir yolda bir hendek oluşmuş. Sanki askeri bir araç kaza yapmış. İçinde bir asker şahadet getiriyor. Etrafta diğer askerler yardıma koşuyor. Bu araç kaza yapınca etrafa subaylarda savrulmuş ve bu hendek onları da içine çekmeye başlıyor.. Daha sonra sol tarafa ufka doğru bakıyorum. Ufuk sararmaya başlıyor. Ve bu sararma gittikçe gaz gibi büyüyor. Diyorum ki kıyamet gelmiş sanırım. Bende şehadet getiriyorum getirmiyorum tam aklıma da değil. Bu ufuktan gelen sapsarı duman misali şey sanki bizi de içine almaya başlıyor. Ve uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir