Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Islak Halı Görmek

Rüyada ıslak halı neye işaret eder?

Merhabalar, rüyamda gölün kenarında, su içine kalmış çok büyük bir ıslak halı gördüm, onu açtım baktım halı yeni ve kullanılabilirdi, abim ve babam da yanımdaydı, babama baktım “al” dedi, bende hızla açtım, çamurlu yerlerini suyla temizledim, sonra birde baktım ki bir bisiklet var orada.

Bisiklete yükleyip gidecektim ama önüme engel çıktı, aynı şekilde abimde buldu bir halı ve yola çıktık, engelle karşılaştık, ben nasıl yapacağımı düşünürken babam pencereyi gördü, duvarın diğer tarafına geçti ve “bisikleti bu pencereden ver bana” dedi, “çıkarırız böylelikle”, bende “tamam” dedim. Abim de “ben 1 saat sonra çıkarırım benimkini” dedi sonrada uyandım. Yorumu nedir acaba? calimero tarafından 08.04.2013 / 12:24 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada ıslak halı görmek tabiri

Merhaba, gördüğünüz rüya manevi bir hesaplaşma yaşayacağınıza işaret ederken rüyada halı görmek yaşamın acı gerçeklerine karşı kendinizi koruma yolunuzu ifade eder. Halı lüksü, konforu ve zenginliği ifade etmektedir.

Rüyada halıyı temizleyip, kullanılır hale getirmeniz yani çaba göstermeniz ferahlamayı işaret ederken bisiklet görmek rahatlamak, sıkıntıların bitmesi anlamını taşır. Güzel rüyalar arasındadır. Rüyada engel görmek, engellenmek, engele takılmak çabalarınıza devam etmeniz halinde her şeyin üstesinden gelip başarılı olacağınıza işaret eder. Rüyada bir engeli aşmak amacına ulaşmak anlamına gelir. Rüyanın unsurları: göl kenarı, halı bulmak, yeni halı, halı yıkamak, halı temizlemek, bisiklet, engel.

“Rüyada Islak Halı Görmek” için bir yanıt

Ben evliyim ve eşimi seviyorum ancak evlenmeden çok önce birisinden hoşlanıyordum. Rüyamda o kişi evimize geliyor, evde annemler var ve ben mutfaktan birşeyler getiriyorum heyecanlanıp halının üstüne döküyorum sonrada halıyı silmeye çalışıyorum. Giderken ben ona gitme der gibi bakıyorum o da “ama sen evlisin. Öteki dünyada kavuşuruz artık” diyor ve gidiyor. Rüyamı yorumlamanız dileğiyle. Hoşçakalın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir