Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Islak Mendil Görmek

Rüyada ıslak mendil görmek ne demektir?

Rüyamda ölmüş babam hastanede yatağında beni telefonla arıyor, benden neden yanına gitmediğimi soruyor, bende “eşim kaza yapmış, çocukları bırakıp gelemem” diyorum ama en yakın zamanda geleceğimi söylüyorum. O da bana gelirken ıslak mendil götürmemi istiyor. İlginize teşekkür ederim.

Rüyada ıslak mendil görmek neye yorulur?

Rüyada ıslak mendil görmekRüyanızın iki ana teması var; ölmüş babanızı görmeniz, onunla konuşmanız ve onun ıslak mendil istemesidir.

Rüyada ölmüş babayı görmek babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken, vefat etmiş babayı görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder. Rüyada rahmetli babayla konuşmak gerçek hayatınızda içinde bulunduğunuz durum, sorunlar veya ilişki hakkında konuşmak, danışmak için birilerine gereksinim duyduğunuzu gösterir ve bu durumda sevgili babanızın büyük eksikliğini hissettiğinizi işaret eder. Ölmüş babanın bir şey istediğini görmek bu sizin uyanık hayatta hareket ve eylemleriniz konusunda mesaj verir. Örneğin babanın para istediğini görmeniz gerçek hayatta savurgan bir durum içinde olduğunuzu, tutumlu olmanız gerektiğini simgelerken, sizden namaz kılmanızı istemesi onun dua ve hayırına gereksinimi olduğunu gösterir. Bu konuda daha detaylı bilgi için rüyada ölmüş babayı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Ölmüş babanızın sizden ıslak mendil istemesi aslında sizin sağlığınıza dikkat etmenize dikkat çekmektedir. Çünkü rüyada ıslak mendil görmek sağlık, hijyen, korunma konularında dikkat gösterilmesi gereken bir durum olduğunu işaret eder. Rüyada ıslak mendil ile kendinle ilgili bir temizlik yapmak rüya sahibin,n prensip sahibi olma özelliği ile ömür boyunca sağlıklı ve sıhhat bir ömür süreceğine delalet ederken başkası hakkında bir temizlik yaptığını görmek kısa bir müddet önce bir sağlık sorunu yaşayan bir tanıdığınızın iyi haberleri alacağınıza rivayet edilir. Rüyada ıslak mendil almak bu yaşadığınız sizi oldukça öfkelendiren bir durumun etkisinin kaybolduğunu ve huzurlu ruh haline döneceğinizi temsil eder. Birine ıslak mendil vermek eski duygulardan ve anılardan uzaklaşmayı, onların mazide  kaldığını ve geçmişteki bu duyguların sizi olumsuz etkilemesine izin vermemeniz gerektiğine yorumlanır.

“Rüyada Islak Mendil Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda yeni evimdeyim, misafirlerim geliyor, kucuk bir kiz cocugu altina yapiyor, annesi degistiremiyor “ben degistireyim” diyorum temizlerken herkesin midesi bulaniyor. Bende temizlemeye basliyacam islak mendil hep bok alip annesine atiyorum tek tek annesi cöpe degilde aliyor sakliyor “ıslak mendilim yok” diyor, ben silerim sonra temizledikten sonra esimle disaridayim, arabanin icinde bir bakiyom bes yasindaki erkek oglum arabayi hizla suruyor ona bagiriyorum “ileriden dön, durdurabilirsin” diyorum, eşim “hayır, olduğu yerde dönsün” diyor, oğlum beni dinliyor ışıklardan dönerken bariyere çarparak ölüyor, esim o anda beni vurdu, kalktım. 29, Kadın, Evli, Personel memuru.

Sara merhaba, rüyada misafir gelmesi rüya sahibinin afiyet ve keyifte olacağı gelecek günlerde neşesini kaçıracak yada huzurunu bozacak hiçbir sorun meydana gelmeyeceğini, kasasının her zaman dolu kalacağını ve geçim zorluğu yaşamadan, sıkıntısına düşmeden oldukça rahat ve güzel bir yaşam süreceğine rivayet edilir. Bir çocuğun kaka yaptığını görmek hayat boyu sürecek bir sağlığa işarettir. Bir kız çocuğunun kakasını temizlemek hayatınızda bir takım zorluklar bulunduğunu fakat sabrederek ve çabalarınızla bunları aşıp mutlu olacağınızı gösterir. rüyada oğlunun öldüğünü görmek gerçek yaşamınızda çok sevdiğiniz bir şey hakkında duygu ve düşüncelerinizde değişikler olduğunu, yaşam kalitenizde olumsuzluklar olduğunu düşünmeye başladığınızı simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir