Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada İslami Bir Yer

Rüyada İslami bir yer görmek ne manaya gelir?

Merhabalar bu akşam çok ilginç bir rüya gördüm, lütfen yanıt verin. Ben bir okuldayım ve üst katlardan camdan dışarıda olanları izliyorum. Bahçede sanki Arap ülkelerinin veya camilerin minyatürkleri var, kubbeler falan var ufak ufak. İslami bir yer böyle içinde çocuklar var ve bu çocuklara Müslüman olmayan insanlar savaş açıyor.

Ancak çocuklar tek değil, onları koruyan onlarla birlikte Müslüman olmayanlarla savaşan büyüklerde var. Bu savaşın içinde benim üniversitede hoşlandığım kişide var, Müslümanların tarafında. Ben onu tam 2 yıldır hiç görmedim ama böyle rüyalarımda hep onu okulda görüyorum.

Neyse rüyama devam edeyim, bende onları camdan izliyorum ve yanımdakilere diyorum ki “bizde gidelim, yardım edelim”, sonra bir ara amcamı görüyorum, sonra kahverengi bot giyiyorum ayaklarıma aşağıya iniyorum ve savaş bitmiş oluyor, barış olmuş. Bu rüyamı yorumlar mısınız.

Rüyada İslami bir yer görmek yorumu

Merhaba,

Rüyanız çok derin anlamlar taşımakta, lütfen bir daha böyle değerli rüya gönderdiğiniz zaman hakkınızda bilgi verin, yaşınız, mesleğiniz, medeni haliniz gibi. Gördüğünüz rüya bir iç muhasebe içinde olduğunuzu, gerçek hayatınızın maddi ve manevi yönleri arasında denge kurma çabasını göstermekte ve bir takım hayal kırıklıkları, pişmanlığı göstermektedir.

Eski sevgilinizi ya da hoşlandığınız kişiyi görmeniz rüyada ağırlıklı olarak yer almamakla birlikte önemli unsurdur ve Rüyada eski sevgiliyi görmek , eski sevgiliyi, eski sevdiğini, eski sevgilisini görmek en çok görülen rüyalar arasında en önde gelenlerden biridir ve bu tüm dünyada böyledir.

İnsanlar kaybettiği, ayrıldığı eski eşini, eski sevgiliyi, eski sevdiğini, eski sevgilisini uzun bir süre unutamazlar ve sık sık rüyalarında görürler. Bu rüyalar bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz.
Zaman geçtikçe eski sevgiliyi görme rüyaları azalır. Yeni bir ilişkiye başlandığında eski sevgiliyi rüyada görme yeniden ortaya çıkabilir ve sebebi aşağıdadır:

Rüyada eski sevgiliyi görmek, eski sevgili görmek halen eski sevgiliniz ile aranızda halletmeniz gereken kimi meselelerin olduğunu, bunları onunla oturup konuşarak halletmeniz gerektiğini ve iki olgun insan olarak sorunlarınızı çözmeniz gerektiğini size tavsiye eder. Şu anda beraber olduğunuz yeni sevgiliniz ile de benzer veya aynı sorunları yaşayabilirsiniz mesajı verir.

“Rüyada İslami Bir Yer” için bir yanıt

ben eski sevgilimi rüyamda görmedim, çünkü biz hiç bi zaman sevgili olmadık. sadece ben sevdim aramızda da bir problem olmadı. arkadaş bile olmadık hiç.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir