Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İşleme Görmek

Rüyada işleme görmek neye delalet eder?

Rüyamda yolda giderken yüzük satan bir dükkan görüyorum. Tezgahtan bir yüzüğü çok beğenip alıp parmağıma takıyorum ama yüzük parmağıma değil. Yüzük gümüşten taşsız, üstünde de gümüşten büyük bir işleme var. Yüzükten üç kısa zincir sarkıyor. Zincirlerin ucunda da siyah taş var. Sonra dükkanın içine giriyorum. Orada bir yüzük daha var. O yüzüğün zincirleri uzun. Bütün elime sarıyorum zincirini. O yüzüğü alıyorum ama diğer yüzüğü de alayım diyorum. Parasını veriyorum. Bana para üstü olarak bir sürü kağıt para veriyorlar. Ben bu kadar para vermemiştim diye düşünürken uyandım. Nur, 24, Kadın, Bekar, Çalışıyor, Kararsız

Rüyada işleme görmek yorumu

Nur merhaba, gördüğün rüya reel hayatında yakında 2 tercih arasında seçim yapman gerekeceğini ve her iki seçeneğinde hakkında hayırlı olduğunu simgelemektedir. Rüyada gümüş yüzük görmek, kadın içinde erkek içinde hayırlı şeyleri, iyi olayları müjdeler. Bir kadının gümüşten yüzük görmesi kocasından ya da kendi ailesinden beklemediği ve helal yollardan kazanılmış önemli bir mal, mülk ya da büyük hediye geleceğini gösterir. Rüyada gümüş yüzük takmak. Kadının gümüş yüzük takması, manevi zenginliğe ulaşacağı, yaşamının maddi ve manevi yönlerinde mükemmel bir denge sağlayıp büyük bir iç huzura erişeceğine delalettir.

Rüyada işleme görmek gelenek ve eski moda idealleri gösterir, rüyayı gören insanın yeniliklere ayak uydurmak için biraz daha fazla çaba göstermesi gerektiğine delalet eder. Burada anılan işleme nakış, oya, mücevher, yaş veya mermer işleme gibi tüm eylemler için geçerlidir. Rüyada işleme yapmak veya işleme yaptığını görmek duygusallık ve dişiliği işaret eder. Rüyada işlemeci birini yani nakkaş görmek içinizdeki güzel sanatlara olan sempati ve eğiliminizi gösterir. Nakkaş işleme yapan kişi anlamındadır, daha çok taş yontma, altın işleme, gümüş işlemek gibi sanatsal etkinlikleri yansıtır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir