Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Islık Çalmak

Rüyada ıslık çalmak neye işarettir?

Rüyamda gece sokakta arkadaşlarımla birlikte yürüyorduk. Birden ıslık çalmaya başladım ve saçlarımın arkası kuşlarla doldu. Bir anda etrafımızı muhabbet kuşları sardı.Bir kaçını avucumun içerisine aldım ve sonra sıkmamak için geri bıraktım. Kuşlar ellerime konuyordu kaçmıyordu, çok güzel kuşlardı. Yorumlarsanız çok sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada ıslık çaldığını görmek yorumu

Buket selam. Rüyada ıslık sesi pek hayırlı değildir. ıslık çalmak veya başkasının ıslık çalması olumsuz bir olayın habercisi olabilir. Islık sesi duymak Bir üzücü haber alabilir ve bu haberden dolayı planınızı değiştirebilirsiniz anlamına gelir.

Rüyada geceleyin ıslık çalındığını görmek iyi olmayan sonuçlara, para kaybetmeye işaret edebilir. Kalın ıslık sesi tanıdığınız biri size bilerek veya bilmeyerek zarar verebilir. Rüyada ıslık çalmak kötü bir davranışınız nedeniyle uyarı alacağınıza işarettir. Islık çalındığını duymak yakın bir zamanda kötü bir haber almaya işarettir. Rüyadaki kuşlar hakkında rüyada muhabbet kuşu görmek sayfasını incelemek ilginizi çekebilir.

“Rüyada Islık Çalmak” için 2 yanıt

rüyamda ben bir yerdeydim ve otobüste bir kişi bana bakıp bakıp yüksek sesle ıstık çalıyordu, ıslığı çalan kişi 25 yaşlarında erkek gibi gösteriyordu sonra ben bir yere gitmişim o yerde de bir tane erkek var o ise 30 yaşlarında gösteriyordu.
benim altımda ince siyah kilotlu çorap vardı onun bir tarafını delmişti o adam bende o delinen yeri kilotlu çorabımın içine sokmaya çalışıyordum sence rüyam ne anlamda ne olur cevap verirmisiniz?

Merhaba, rüyamda arkadaşlarımla yürüyoruz. Boş bir tarlada 10 dan fazla beyaz köpek görüyorum. Köpeklere ıslık çalıp dikkatlerini çekiyorum ve hepsi bana bakıyor. Sonra bir anda yüzleri olmayan aynı tip giyimli insanlara dönüşüyorlar. Kaçmaya başlıyoruz ve bizi kovalıyorlar. Arkadaşım yere düşüyor geri dönüp ona yardım ediyorum ve onu bir kulübeye saklıyorum. Daha sonra kendim farklı bir kulübeye giriyorum ama kovalayanlardan biri beni buluyor ve saldırıyor. Orada uyanıyorum. Yaş:19, Medeni Hal:Bekar, İş:Öğrenci.
Not:Genelde aynı tip ve çok fazla rüya görürüm. Korku rüyalarım birinin tanıdığım yakın birinin yerine geçip beni kovalaması şeklinde. Şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir