Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İsminin Dövmesini Görmek

Rüyada isminin dövmesini görmek ne demek?

Merhabalar. Rüyamda tanımadığım bir adamın sağ gözünün altında ismimin dövmesi olduğunu gördüm. Uzun ve güzel kirpikleri vardı, kirpiklerinin altında belirli belirsiz bir yazı görünüyordu.

Kirpiklerini kaldırıp dikkatle baktığımda okuyabildim. Fatma yazıyordu. Adama ”bu benim ismim” dedim, yanıtlamak yerine sadece gülümsedi. Bu tanımadığım kişiyi benim hakkımda bilgi edinmek için cüzdanıma bakmaya çalışırken yakaladığım için biraz huzursuz olmuştum. Cüzdan boştu gerçi. Ancak nedense dövmesini görünce biraz rahatladım. İlginize teşekkür ederim.

Rüyada isminin dövmesini görmek yorumu

Gördüğünüz rüya yalnızlıktan, bireysellikten kurtulmak, toplum içinde ayakta kalmak ve kalabalığa karışmak için karşı cinsten birinin desteğine ihtiyaç duyduğunuzu simgelemektedir. Rüyada dövme görmek görülen dövmedeki ifade ile açıklanır ve dövmeyi gördüğünüz kişi ile olan ilişkinizde gözden geçirmeniz bazı şeyler olduğunu belirtir, karşındaki kişinin bir takım şeyleri size anlatamadığını gösterir.

“Rüyada İsminin Dövmesini Görmek” için 2 yanıt

Selamun Aleykum, bugün rüyamda ismimi yazıyordum, önce biraz yanlış yapmıştım baş harfimi ama sonra düzelttim ismimin devamını yazdım. Hayırlı günler.

Emine merhaba, gördüğün rüya kendin hakkında bazı sorgulamalar yaptığını; kim olduğun, ne yapmak istediğin gibi konularda kendinden emin olmak istediğini anlatmakta ve başta biraz zorlansan da sonunda bunların cevabını bulduğunu veya bulacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir