Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Ispanak Görmek

Rüyada ıspanak görmek ne demektir?

Rüyamda amcamın gelinini gördüm. Onun tarafından bir erkek ölmüş, onu getiriyorlar. Genç, beyaz tenli, saçları sarımsı ve genç bir erkek. Üstü beyaz ve temiz örtü ile örtülü. Birden ölünün sağ ayağının üstündeki örtü düşüyor ve bana doğru ayağı savruluyor. Bacağı tertemiz ve kılsız. Ben korkup geriye çekiliyorum.

Sonra ölüyü kaldırıp yıkamaya gidiyorlar. Ölüyü beyaz örtüden kaldırınca bende gidip ölünün demin yattığı yerden bir bağ kadar yeşil ıspanak alıyorum. Ispanak çiğ. Elimde ikiye katlayıp alıyorum. Rüya beni çok etkiledi. Eğer yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada ıspanak görmek neye yorulur?

Gördüğünüz ölmüş genç hakkında bilgiyi rüyada ölü görmek sayfasında inceleyiniz.

Rüyada ıspanak görmek güzel bir rüyadır, hayırlara yorumlanır. Rüyalarda ıspanak, güç, kuvvet, sağlık demektir. Bahçeden ıspanak toplamak bol para, kazanç, zenginlik ve servet sahibi olarak yorumlanır. Rüyada ıspanak yemeği görmek, güçlenmek, dinçleşmeye işaret eder, gelişecek bazı olayların sizi daha da güçlü kılacağına işaret eder. Ispanak pişirmek, ıspanak yemeği yapmak hayırlı kazanç ve bu kazancı sağlıkla harcamak demektir. Ispanak yemek, ıspanak yediğini görmek hayallerinize kavuşmak, muradına ermek demektir. Manavdan ıspanak satın aldığını görmek hasta ise veya yakın bir hastası varsa yakın zamanda iyileşeceğine işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ispanak Görmek” için 2 yanıt

Rüyada ıspanaklı börek görmek
Rüyamda eski sevgilimin evine kardeşimle birlikte misafir oluyoruz, yanımızda abisinin eski sevgilisi de var ama kısa süreli kalıyor, sonra yanımızdan yok oluyor. Evde ben ve kardeşim dışında eski sevgilim, ailesi ve abisinin nişanlısı var, beraber ıspanaklı börek ve sıkma yiyoruz ama hem bana hem de kardeşime soğuk davranıyorlar, sanki yokmuşuz gibi, benim de moralim bozuluyor. Yorumlayabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler. 27, Kadın, Bekar, Öğrenci

Beyza merhaba,
Rüyanız temel olarak eski sevgili rüyası olup, bazı pişmanlıkları ifade etmektedir. Lütfen rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını inceleyiniz.
Rüyanızdaki en ilginç kısım ıspanaklı börek ve sıkma yediğiniz bölüm olup bunun anlamı aslında yaşamınızda güzel bir dönemde olduğunuzun farkında olmak ve bunu iyi değerlendirmek gerektiğine işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir