Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada İspat Görmek

Rüyada bir şeyi ispat etmek ne demek?

Merhaba, rüyamda önce babam ve erkek kardeşimle birlikte ölmüş annemi mezarlıktan almaya gittik, sonra aldık, bir süre bizle kaldı, sonra geri döndü, ardında erkek kardeşimle ben yine mezarlıktan bu kez gerçekte ölmemiş rüyamda ölmüş bir arkadaşımı almaya gittik, geri döndük, arkasından onları bırakıp liseyi okuduğum okula gittim.

Bahçede tanımadığım iki kişiyle birlikteydim, biri diğerine hesap soruyordu sonra hesap sonra “benimle misin” dediğinde “evet” dedim, “ispatla” deyip bana bir silah verdi, eski bir silah kameranın görmediği bir açıya gidip ateş ettim ama silah parçalandı sonra kardeşimle arkadaşımın yanına döndüm bana kızdı nerelerden geliyorum beni senin için bırakıp gidiyorsun diye sonra kardeşimin ona bir pasta yaptırmış olduğunu gördüm bir köşesi yamuk ben o pastayı kaldırırken düşürüp bozdum ve uyandım rüyamın ne anlama geldiğini yorumlayıp bana mail atarsanız sevinirim teşekkürler.

Rüyada ispat görmek tabiri

Cumhur merhaba. Rüyada ölmüş anne, vefat etmiş anneyi görmek annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder.

Rüyada bir şeyi ispat etmek gerçek yaşamda kimi bağımlılık, tutku sorunları içinde olduğunuzu, bunu durdurmak için çevrenizden birilerini kimi şeylere ikna etmeniz gerektiğini simgeler. Rüyasında ispatlamak, bir şeyi ispatladığını görmek alternatif olarak iş veya özel yaşamınızda doğru bir seçim ya da özel bir karar verme aşamasında olduğunuzu gösterebilir.

Rüyada ispat etmek teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki kaygılar ve sevinçler ile rüyadaki diğer tüm unsurlar, bu unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir