Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada İspinoz Kuşu Görmek

Rüyada ispinoz kuşu ne demektir?

Gördüğüm rüyada hep birbirinden bağımsız olaylar gerçekleşti ama kafama takılan 2 şey var.
1- rüyamda elime ufak bir ispinoz kuşu konuyor ardından o kuşu öpüyorum.
2- rüyamda gördüğüm bir kadın beni arkadaşlarımla bir eve kilitlemiş onu alt etme planları yaparken o kadın erkek oluyor ve odaya girdiğimde kafası ve gövdesi kesik fakat hala tek parça. Kafayı elime aldığımda konuşuyordu mesela.

Saçma fakat anlamları varsa eğer bilmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada ispinoz kuşu görmek tabiri

Rüyada ispinoz kuşu görmek eş, sevgili veya belirli bir kişi hakkında soğukluk duygusu yaşamakta olduğunuzu, o kişinin yaptığı tüm sevimliliklere karşılık bu duyguyu üzerinizden atamadığını temsil eder. Rüyada kuşu öpmeniz ise bu duygulardan uzaklaşmak arzusunu temsil etmektedir.

İkinci rüyada gördüğünüz şeyler ise gerçek hayatınızda sizi ilk anda korkutacak sonra çok şaşırtacak bazı şeylere tanık olacağınızı ve hayatta her an her şeye hazırlıklı olmak gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada ispinoz kuşu görmek rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki kaygılar ve sevinçler ile rüyadaki diğer tüm unsurlar, bu unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir