Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İspiyon Görmek

Rüyada ispiyon ne demek?

Merhaba, Rüyamda iş yerinde beni müdüre ispiyonluyorlar, müdürüm bu konuyu görüşmek için beni evine çağırıyor. Çalıştığım şirkette bir yöneticimizin evindeyiz. Sigara içiyoruz ancak duman çıkmıyor.
Kızı benimle ilgileniyor ve babasının yatmasını bekliyor baş başa kalabilmek için. Babası yatınca odasına çağırıyor ve derken babası bir şey söylemek için odaya geldiğinde beni kapı arkasında görüyor. Ama ben tam o sırada “benden ders anlatmamı istedi ama buna nasıl inandırırım ki?” diyerek durumun görünüşte kötü olsa da aslında kötü niyet olmadığını ilettim. İkna ettim. Yönetici de yanıma oturdu “tamam oğlum sakin ol” diyerek yatıştırdı. Çok teşekkür ettim sigara içtik birer tane. Akabinde de kalktı odadan çıktık ve o sırada uyandım.

Çok iyi hissediyordum rüyadan sonra. Rüyadaki baba (yöneticilerimizden biri) ile gerçek hayatta da oldukça iyiyizdir. Hatta rüyayı kendisine anlattım hayırlısı olsun dedi. Sizin yorumunuz benim için çok önemli, rüyamla ilgili yorumunuzu rica ederim. Sevgiler. 30, Erkek, Evli, Çalışıyor.

Rüyada ispiyon görmek tabiri

Görmüş olduğun bu değerli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Rüya hakkında önemli bir mesaj veriyor ama yanlış anlaşılma olmaması için genel bir bilgi vereceğim mesajı çözmeyi size bırakacağım.

Rüyada ispiyon, ispiyonlanmak, kendi kendinize, etrafınızda koruyucu bir bariyer ya da duygusal bir duvar inşa ettiğinizi ve diğer insanlarla iyi ilişkiler, kaliteli iletişim kurmakta zorlandığınızı ifade eder. Rüyada ispiyoncu birini görmek hayatınızda şimdiye kadar yapmış olduğunuz ilerleme hakkında kendinizi güvensiz hissetme duygusu içinde olduğunuzu gösterir. Jurnal terimi de benzer şekilde yorumlanır.

Rüyanın devamında gelişen olaylar gerçek hayatınızda gizli bir zihin yorgunluğu çektiğinizi simgelemekte ( neden gizli diyorum, belki günlük yaşamın telaşı içinde bu zihinsel yorgunluğun farkında olmama ihtimali var) ve bazı şeylere bir mola verip bir durum değerlendirmesi yapmanız gerektiğini, belki de bu sayede yaşamınızda karşınıza çıkabilecek yanlış anlaşılma ( belki de bir iftira ) gibi durumdan uzak duracağınızı temsil etmektedir.

Rüyada ispiyonlamak teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki kaygılar ve sevinçler ile rüyadaki diğer tüm unsurlar, bu unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir