Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Israr Görmek

Rüyada ısrar görmek neye çıkar?

Merhaba, Çok garip bir rüya gördüm. 2,5 yıl önce çok kırgın bir şekilde ayrıldığım eski sevgilimi arkadaş grubuyla bizim buralarda gördüm. ( gerçekte şu an başka bir şehirde 1.5 senedir falan yüzünü görmüyorum). Göz göze geldik. Ben yürüdüm gittim, bir şekilde “Buradasın.” diye önüme çıktı. Gaf yaptı ve istemememe rağmen beni tutup “Konuşalım biraz” diye ısrar etti. Ben gitmek istedikçe o konuşmak istedi. “Hadi niye ayrıldık, konuşalım bunu.” dedi. “Bir düşün” diye ısrar etti. Bir ara kalktı yanımdan içecek bir şeyler almaya gitti.

O sırada uyandım. Hep aklımda, hep bir şekilde yollarımızın kesişeceğini, onun bana yaptıklarına pişman olacağını düşünürüm. Ama böyle durduk yere rüyamda görünce bu kadar açık bir şekilde biraz etkilendim. Bu arada başka kız arkadaşı var şu an. Çok da mutlu bildiğim kadarıyla 2.5 senedir falan. O beni istemediği, başkasını istediği için yollarımız ayrıldı.

Rüyada ısrar görmek tabiri

Ayşe selam, gördüğün rüya tipik bir eski sevdiğini görmek rüyası olup bu konuda detaylı açıklama rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında ayrıntılı olarak anlatılmıştır, lütfen sayfayı ziyaret edin ve oradaki bilgiler ile şu anda içinde olduğunuz ruh halini bir arada değerlendirerek rüyanın mesajını tespit edin.

Rüyada gaf yapmak, gaf yaptığını, cürüm işlediğini, kabahat etiğini, kusur işlediğini, pot kırdığını görmek gerçek yaşamınızda birileri hakkında olumsuz konuştuğunu belirtip bundan daha sonra üzüntü duyduğunuzu temsil eder. Rüyada size karşı gaf yapıldığını görmek size karşı bir hareket yapan, söz söyleyen birinin bundan pişman olduğunu gösterir.

Bu rüyada dikkat çeken konu onun ısrarla konuşmak istemesidir ki rüyada bir konuda ısrar eden birini görmek rüyada görülen kişinin işlediği günahlar veya yaptığı hataları başka birilerine yüklemek istediğini, kendinde kabahat görmeyip suçu hep karşısındakine atma huyu olduğunu gösterir. Rüyada ısrar ettiğini görmek rüya sahibinin tövbe etmesini gerektirecek bir günah işlediğini veya birine karşı yaptığı hatalı bir işten dolayı pişman olduğunu ancak bunu itiraf edemenin acısı ve burukluğunu yaşadığını temsil eder.

“Rüyada Israr Görmek” için bir yanıt

Israrla bir şey isteyen birini görmek
Dün gece rüyamda 8-9 yıl önce ölen bir adamı yaşıyor olarak gördüm. Bu adam rüyamda eşimin babası oluyor. Biz eşimle adamı ziyarete gidiyoruz, adam yaşlanmış hasta bir adam oluyor ve yarı çıplak yanımıza geliyor. Daha sonra bana “ben annemi çok özledim, beni anneme götür diyor” ben adamın bu durumuna çok üzülüyorum çünkü adamın annesi öleli kim bilir kaç sene olmuştur. Ağlayarak yanından çıkıyorum ve daha sonra tekrar geri geliyorum. Adam bana korkunç bir şekilde ısrarla “annem beni çağırıyor beni anneme götür” diye bağırıyor, ben adamın yanından kaçıyorum. Evin dışına çıktığımda çok şiddetli yağmur yağıyor ve sel geliyor, ben rampa olan yoldan yürümeye çalışıyorum ama sel ile gelen toprak çamur beni geri kaydırıyor, bir türlü kaçamıyorum. Tam bu arada kaçtığım ev gözüme çarpıyor, ev selden yıkılmak üzere. Eşime bağırıyorum duymuyor beni, evin camlarını kırıyorum ve eşime “hadi çabuk çık oradan sel geliyor ev yıkılacak çocuğumuz evde yalnız” diyorum, eşim yüzüme bakıyor ve cevap vermiyor. Ben eşime bağırırken korkarak uyandım çok etkilenmişim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir