Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Issız Bir Yer Görmek

Rüyada ıssız bir yer ne demek?

Rüyamda bomboş, ıssız bir yerde, bir kafesin içindeydim bağırıyordum. Yeni ayrıldığım sevgilimi gördüm o ara, ondan yardım istedim sonra birden çıktığımı gördüm ama ayrıldığım kızı göremedim bir daha ve uyandım. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. Gönderen Yusuf.

Rüyada ıssız bir yer görmek tabiri

Yusuf merhaba, rüyanız çok kısa ancak çok net mesaj vermektedir. Ben bu rüyaya yorum yapmayacağım, unsurların anlamlarını listeleyeceğim.

Rüyada tenha, ıssız bir yer görmek  hayatınızda dikkat dağıtıcı, huzursuzluk veren, istenmeyen etkilere sahip olduğunuzu temsil eder. Yeni bilgiler öğrendikçe yavaş yavaş kendinizi geliştirip bu istenmeyen etkilerden uzaklaşacağını belirtir.

Kafese girmek , Rüyada kafes içinde olduğunu görmek hayatınızdaki kimi alanlarda çekingen olduğunuz ve kendinizi güçsüz hissettiğiniz anlamına gelir. İlişkinizde veya iş hayatınızda hapsedilmiş, sıkıştırılmış olabilirsiniz. Rüyada yardım istemek , yardım istediğini görmek, bir olay ya da durum karşısında birilerini desteğine gereksinim duyduğunuza ya da yalnızlık içinde olduğunuza işarettir. Rüyanın unsurları: kafese girmek, kafeste olmak, bağırmak, yardım istemek.

“Rüyada Issız Bir Yer Görmek” için 2 yanıt

26 yaşında evliyim. Rüyamda annemle eşimin arabasına binmeye çalışırken annemle sürekli aynı koltuğa oturmaya çalışıyoruz, en son eşim sinirleniyor arabayı sürüyor, annem arabanın kapısında sürükleniyor, bende kavga ediyorum ve annemle gidiyoruz. Gittiğimiz yol ıssız, tünel gibi bir yerden geçerken bir adam bana silah doğrultuyor ve bana üç kere sıkıyor ama silah bir türlü ateşlemiyor, biz kaçarken vuruluyorum ama hemen kalkıp kaçıyoruz. Uzun süre kaçtık ve annemin arkadaşını gördük, onun yanına gidip oturduk, kadının güzel bir bebeği vardı, bizi iki erkek dinliyordu, anneme “kaçalım takip ediliyoruz” dedim ve kaçtık. İnşaat halindeki eve giriyorum, kızımı yıkayacakmışım fakat cam yok herkes bizi görüyor. Bende ara odaya giriyorum, orada yaşlı amca geliyor “ben girecektim” diye ama “ben kızımı yıkıyacağım” diyerek onu gönderiyorum ve kapıyı kilitliyorum.

Çiğdem merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında istediğin bazı şeyleri yapamamanın ya da bir kararı verememenin sende büyük bir öfke, korku ya da yorgunluk oluşturduğunu, bu yüzden bazı küçük meselelerin dahi çözümü zor büyük problemlere dönüştüğünü anlatmakta, bu sıkıntıları tekrar tekrar yaşamamak için sakin kafa ile bir durum değerlendirmesi yapmak gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir