Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada İşsiz Görmek

Rüyada işsiz birini görmek neye delalet eder?

Rüyamda eski sevgilimi ve bir ilk okul arkadaşımı gördüm anlamı nedir? Eski sevgilim ile sözde özde aynı üniversitede hatta aynı sınıftayız. İlkokul arkadaşım işsiz kalmış, perişan bir halde bizi ziyarete gelmiş, sanki bizden yardım ister gibiydi ama tam söyleyemiyordu durumunu. O ilkokul arkadaşım bana beni daha yeni yeni unutmaya çalıştığını söyledi, çocukluğundan beri bana ilgi duyuyormuş ama bana söyleyememiş ben de anlamamışım. Ama nasıl oluyorsa bir şekilde üçümüz oturup konuşuyoruz ve eski günleri anıyoruz.

Eski sevgilimle barışmışım ve ilkokul arkadaşıma bunun olmasının imkansızlığını çünkü birini sevdiğimi söylüyorum. Neyse rica etsem rüyamı yorumlar mısınız?
Not: en çok gördüğüm ilkokul arkadaşım çok saçmaydı onun rüyamda ne işi var? çünkü eski sevgilimle tanışması hatta konuşması imkansız. Acaba onun fotolarını gördüğüm için mi gördüm. Neredeyse bayadır rüya görmüyorum çok saçma neyse çok uzattım bana yardımcı olur musunuz?

Rüyada arkadaşının işsiz kaldığını görmek yorumu

Asuman selam, gerçekten de rüyanda trafik çok karışmış ama bunun önemli bir anlamı var ve senin kafanın fazlasıyla karışmış olduğunu, olaylarını birbirine karıştırdığını kısacası berrak düşünemediğini anlatmaktadır. Lütfen ilk önce eski sevgili sayfasını oku.

Rüyada işsiz birini görmek veya birinin işsiz kaldığını görmeniz aslında rüya sahibinin bazı güvensizlik ve yetersizlik duyguları yaşadığını, sanki işsiz kalmak veya bir şeyleri kaybetmek korkusu yaşadığını gösterir. Rüyada işsizlik,  işsiz kalmak, işsiz olduğunu, işsiz kaldığını, işten çıktığını veya işten çıkarıldığını görmek kişi için öz değer ya da ilham eksikliği, kendine güven eksikliği ve bazı konularda yetersizlik duygusu taşıdığını simgeler, insanın potansiyelini tam olarak kullanmadığını işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir