Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İstanbul’da Olmak

Rüyada İstanbul’da olduğunu görmek neye çıkar?

Rüyamda İstanbul’daydım. (Sevdiğim çocuk seneye orada okuyacak.) Yolun ortasında, çizgilerin olduğu yerde bekliyordum ve arabalar çok hızlı gidiyorlardı. Sola, sağa ve düz giden yollar vardı. Orta yaşlı bir adam karşıdan karşıya geçti sonra ben de geçtim. Annem yanına çağırdı beni “çabuk ol bak kaybolursun” dedi. Onunla yürümeye başladık.

Biraz ileride meyvelerin konduğu tahtadan şeyler vardı, üstü kapalıydı. Annem ve genç bir adam örtüyü üstünden hafif kaldırıp içinden mandalina aldılar, biraz yediler. Bir anda kendimi babamın yanında buldum. Yüksek bir yerde bir kamelyada oturuyorduk, yeni gelmiştik. Babama “çok da geç kalmamışımdır dimi” dedim. Saat 20.00’de sevdiğim çocukla buluşacakmışım ve babama da ona çok değer verdiğimi falan söylüyordum. Telefondan saate baktık ve saat 20.59’du.

Biraz üzüldüm. Of ya daha gece yarısı gaziler davetine katılacağım dedim.(Onlar için bir organizasyon yapmışız.) Eve geldim ve bilgisayarı açtım. Facebook’a girdim. Altı mesajım vardı, altısı da sevdiğim çocuktandı. Mesajlara tıkladım ama bilgisayar (her zaman olduğu gibi) yavaş çalışıyordu, ne yazdığına bakamadım ve rüyam bitti. Teşekkür ederim. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada İstanbul’da olmak ne demek?

Rüyada İstanbul'da olmakRüyada İstanbul’da olmak kişisel gelişim bakımında mükemmel bir ilerleme içinde olduğunuzu gösterirken aynı zamanda gerçek hayatta ne yaptığını iyi bildiğini, entellektüel zekanızın güzel çalıştığını, mutlu bir aileye sahip olduğunuzu ve bunların kıymetini iyi bilmek gerektiğini anlatan kıymetli bir rüyadır. Rüyada mandalina görmeniz zevk ve kazanç anlamına gelir, zevkli geçecek bol kazançlı döneme girdiğinizi belirtir.

Rüyada kamelya görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında çevresindeki insanlarla arasındaki sosyal bağlar, yeni bir tanışma, evlilik yolunda bir adım atma, birisiyle görüşme, birileriyle yardımlaşma, bir araya gelme konularında önemli mesajlar verir ve rüya sahibi kişinin durumuyla açıklanır. Rüyada kamelyada oturmak sizin reel hayatınızda çok arzuladığınız bir tanışma, bir araya gelme veya evlenmek konusunun gerçekleşmesi yolunda bir gelişme yaşayacağınızı ifade eder.

“Rüyada İstanbul’da Olmak” için 3 yanıt

Rüyada İstanbul’a gitmek
Rüyamda Türkiye’de şehirleri geziyorum. Ankara diyorum önce. Birileri bir şey anlatıyor. Hem iyi yerlerini söylüyorlar hem de fazla güzel yeri olmadığını. Sonrasında İstanbul’a yerleşmek için yer arıyorum. Avrupa yakası mı Anadolu yakası mı bir türlü karar veremiyorum. Birilerine sormadan sandalye üzerinde oturan 60-70’li bir adam “Anadolu yakası” diyor. Sonra “Avrupa yakası daha iyi” diyorum. Orada geziyorum. Bu arada konuştuğum erkek arkadaşım İstanbul Anadolu yakasında yaşıyor. Beykoz’da. Sürekli İstanbul da deniz kıyılarını dolaşıyorum. Şu an İstanbul’da değil Bursa’da yaşıyorum.

Arabayla İstanbul’da gezmek
Merhabalar, kiz arkadasim bir ay once beni ruyasinda gormus, ruyayi su sekilde gormus. Ben onu iki tane yola götüruyormusum. Arabayla hatta yollardan biri boğaz köprüsünün üzerinden iniyordu sahile biri Bebek tarafına diğeri Galata, Karaköy tarafına gidiyormuş. Yolları ona anlattmisim. Yollar cok geniş ve sakin olduğunu hatırlıyormus ve muhteşem bir manzara varmis. Ruyasinda mutluymus ve her iki yola da gitsek beraber gidiyormusuz. Yorumlarininiz icin simdiden tesekkur ederim.

Erhan merhaba, rüyaları rüyayı gören kişiye göre yormak gerekir elbette bazıları görülen hakkında da bilgi verebilir. Kız arkadaşının rüyası onun gelişmiş bir entellektüel zekaya sahip olduğunu, kişisel gelişim açısından önemli bir ilerleme kaydettiğini ve önünde güzel günler olduğunu ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir