Kategoriler
İnanılmaz Olaylar

Rüyada İstanbul’da Uçan Daire Görmek

Uçan daireler gerçek mi?

Dün bir dostum bana mesaj göndererek bir komşusunun uçan daire gördüğünü söylediğini yazmış ve uçan dairelere inanıp inanmadığımı sormuş. Ben yıllar önce çok çok yakından bir uçan daire görmüş birisi olarak böyle diyorum ve buna tamamen inanıyorum.

Ancak dünyada uçan daire ya da yaygın tanımla ufo konusu suistimale çok açık bir konudur. Çünkü meteoroloji balonları, ayın ışık oyunları, bazı ışık yansımaları ufo olarak nitelenebilmektedir. Bu konuda geçenlerde yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum.

Uçan daire görmek!

Buna örnek bir olayı biz yaşadık, olay anında şok olmuştuk, sonra saatlerce güldük. Bundan birkaç ay önce saat 21.00 sıralarında mutfak penceresinde kahve içerken yaklaşık 300 – 400 metre ilerimizdeki komşumuzun evinin üzerinde gökyüzünde uçan daireye benzer bir cisim gördük. İnanılmaz bir şekilde gökyüzünde daire şeklinde bir nesneden yere doğru koni şeklinde, kendi içinde dalgalanan kırmızı, mavi, yeşil, sarı, beyaz ışık huzmesi vardı. Tıpkı bilim kurgu filmlerinde görülen ışık huzmesi gibi, sanki ufodan bir ışık ile yerde belirli bir alanı aydınlatıyordu.

Hemen fotoğraf makinesini kaptım, bu arada komşumuza bağırarak haber verdik, onlarda koşarak bahçemize geldiler. 4 büyük insan 2 çocuk toplam 6 kişi bu inanılmaz ışık gösterisini 20 dakika boyunca seyrettik, fotoğraflarını çektik. Hemen bir televizyon kanalında çalışan arkadaşımı aradım, ulaşamadım. Bunun üzerine kanalı aradım. Nöbetçi çalışanlar arkadaşımın yurt dışında olduğunu söylediler, yaşadığımız olayı, elimizdeki fotoğrafları anlattım, hemen resimleri göndermemi istediler ve email ile gönderdim.

2000 yılında bir ufo görmüş kişi olarak ( eşimle birlikte gördük, hatta ufonun camlarından içerideki dolap kapaklarını dahi görmüştük, ancak canlı birini göremedik, olay bir kaç saniye sürmüştü. ) yeni bir ufoya şahit olduğumuza inanıyorduk ve bu sefer elimizde resimler de vardı. Saat 22.00 ye doğru, bulutlar bölgemizden uzaklaştıkça gördüğümüz cismin aslında ay olduğunu anladık ve bir şok daha yaşadık. Bulutlar ayı kapatmış, bulutların arasından gelen ay ışığı havadaki yoğun nem dolayısıyla bu ışık şölenine sebep olmuştu. Hemen kanalı tekrar arayıp bilgi verdim ve karşılıklı epey gülüştük.

“Rüyada İstanbul’da Uçan Daire Görmek” için 2 yanıt

Rüyada ufolar neye işarettir?
Gökyüzünde bir sürü ufo gördüm birbirlerine ateş ediyorlardı. Rüyada evdeydim, ufolar ses çıkarıyordu bir baktım evde uzaylı su gözlümü alıp vurdum kafasına, sorular sordum kafasını salladı sonra dışarıda bir ufo birini kovalıyordu, uyandığımda korkmaya başladım, her zaman rüyam gerçek oluyor bilmem dünyaya bu akşam inerler İstanbul tarafına ışık hızı ile gidiyorlardı. Bu ne demek?

Rüyanız; Yaşamınızdaki ruhsal beklentilerinizi ifade, Hayallerinizi, umutlarınızı simgelemektedir. Buradan yola çıkılarak gerçek yaşamınızda bir yarış, rekabet içinde olduğunuz, galip gelme arzularınız olduğu sonucu çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir