Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada İstanbul’un Fethini Görmek

Rüyada İstanbul’un fethini görmek nedir?

Rüyamda kendimi Fatih Sultan Mehmet hanın zamanında gördüm. İstanbul’un fethedilişini gördüm. Şehir fethedildiği anda ben Fatih Sultan Mehmet’in koluna girmiş beraberce Ayasofya’ya doğru giriyorduk, o sırada gözlerimden sevinçten sicim gibi yaşlar geliyordu. Bu rüyanın anlamı ne olabilir acaba.

İpuçları : ayasofyaya gitmek, beraber yürümek, Fatih sultan, Fatih sultan mehmed, İstanbulun fethedilişi, sevinç gözyaşı. 08. 05. 2012 / 18:46

Rüyada İstanbul’un fethini görmek tabiri

Merhaba,

İstanbul’un fethi insanlık tarihinde bir dönemin bitiş yeni bir dönemin başlangıcıdır. Sizin bunu görmeniz yaşamanızda önemli bir değişimi işaret etmektedir.

“Rüyada İstanbul’un Fethini Görmek” için 4 yanıt

Fatih sultan Mehmetin adı Muhammettir.. İstanbulun fethi görmeniz . Ayasofyanın açılcağına şahit olacağınıza ve Mehdi aleyhissalıma yardım edeceğinize delildir.. Ayrıca Ayasofya kiliseden camiye çevrildiği için dünayada büyük oranda hristiyanlardan İslama ihtida edenler de olacaktır.. Buna da şahit olacaksınız… Güzel rüya Allah mübarek kılsın ..

bülent kardeşim bu yorumu neye dayanarak yazdın aynı rüyayı gördüm ıkı gün önce araştırıyorum bir şey çıkmıyo kaynak nedir bilgilendirirsen sevinirim teşekkürler…

Ben menzikdeki seyda hz leriyle birlikte istanbulu feth ettik isa a.s da vardi ama on rolde seyda hz leri vardi isa a.sle deilde seyda hzlerile istanbulu feth ettik bu ruyayi nasil yorumlarsiniz lutfen ilgilernirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir