Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada İstek Duası Görmek

Rüyada istek duası ne demektir?

Esselamu aleyküm, ben 19 yasindayim. Bir kac ay öncesinde erkek arkadaşımla ayrıldık. Bu sabah namazinin ardindan ben bir istek duasi; diğer bir deyimle, istihare ettikten sonra, bir rüya gördüm.
Bu rüyada Sevdiğim kişi gelip beni annem’den istedi. Ardindan nikahlandik. Biz çok sevincliydik. Nikahlanmamizin ardindan annemler bizi arabayla bir yere götürüyorlardi. Ben arabanin orta yerinde oturuyor, oysa, bir sıra arkadaydi. Kafami arkaya ceviriyor bakışiyor, gülüsüyorduk.

Biz rüyamdaki ‘esimle’ evimize gitmeden önce, ailem bizi önce tanidiklarin yanına götürmek istiyorlardi. Sonra, bir tanidigin evine gittigimizde, ben ‘esimle’ bir evin koridoruna cekilmis, simsiki el ele tutusuyor, büyük bir sevgi ve özlemle konusuyorduk. Bu esnada da kendisi bana ‘evimize’ gitmeden önce, beni annesine göstermek istedigini söyliyordu. Bende kabul etmistim. Bu rüyada hasretin sonuna gelmistim, rahatliga, sevdigime kavusmustum. Tabirleriniz icin, şimdiden tesekkürler,

Rüyada istek duası yorumu

Sevdiği insandan ayrılan veya onu kaybeden kişiler sık sık bu tür rüyalar görürler, bu çok normaldir ve herhangi bir mesaj vermezler.

“Rüyada İstek Duası Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, rüyamda bir evin kapısını yavaşça iterek açıyorum, hemen girişte oturarak namaz kılan ve sonrasında ellerini açmış dua eden bir tanıdığımızı görüyorum ve evin temizliği o kadar dikkatimi çekiyor ki mis gibi, odadan odaya geçiyorum temizliğine hayran kalıyorum o arada evin telefonu çalıyor, ben cevap veriyorum ama sapık mı arayanda kapatıyorum hemen, arkamdan odaya namaz kılan bayan geliyor kimdi diye camdan dışarı baktığımda annem benim olduğum eve doğru geliyor o kadar seviniyorum ki. Çok çaresizim yorumlarsanız sevinirim çok. 23, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Kübra merhaba,
Son bir kaç rüyanızı analiz ettim, hemen hepsi manevi zenginliğe (fakirliğe) işaret ediyor. Bu ibadetini gözden geçirmeniz, yaşamının manevi yönünde bir eksiklik ya da yanlış giden bir şey olduğunu ifade ediyor. Eğer bir isyan hali yaşadıysan hemen tövbe etmeli, Allah’a sığınmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir