Rüyada İstemeden Evlendiğini Görmek

Rüyada istemeden evlendiğini görmek neye çıkar?

Merhaba ben İpek, 27 yaşındayım, bekarım. Rüyamda evlendiğimi gördüm ama istediğim şekilde olmuyordu. Sanki rüyada benden iki tane vardı. Ben düğünüme gitmedim, diğer ben annemle düğünüme gidiyor. Ben gitmek istemiyorum. Sonra teyzemi görüyorum, telefonla konuştuktan sonra bana diyor ki “annen Duygu’yla kavga etmiş” (Duygu yengemin gelini olur). Bende hem şaşırıyorum hemde çok üzülüyorum. Bu arada düğünüme yakın arkadaşlarımı çağırmadığımı hatırlıyorum çok üzülüyorum. Anneme kızıyorum, istediğim gelinliği giyemediğim ve hiç bir şey istediğim gibi olmadığı için.

Sonra evlendiğim adamla yaşayacağım eve gidiyorum. Evde 6 çocuk var, meğerse adamın 6 çocuğu varmış. Evin bulunduğu apartman hem dayımların eskiden oturduğu binada hemde birkaç yıl önce kaybettiğimiz bir yakınımızın dairesinin karşısındaki daire imiş. Orası olduğunu anlayınca diyorum ki” Muzafiye teyzem vardı burada, hem kuran okurdu hem namaz kılardı” diyorum. Bu arada oturacağımız evin içi pis suyla dolu. Evlendiğim adam da genç ve yakışıklı. Evi temizlemeye çalışıyor ama tamamen temizleyemiyor. Sonra evli olduğumuz için adam beni öpmek istiyor ama izin vermiyorum. “Düğünden sonra” diyorum. En kısa zamanda yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada istemeden evlendiğini görmek neye yorulur

İpek merhaba, gördüğün rüya, gerçek hayatında evlilik, evlenmek, yuva kurmak konularında kafanın çok karışık olduğunu simgelemekte, buna bir son vermen, ne istediğine, ne beklediğine emin olman gerektiğine işaret etmektedir. Bu kafa karışılığı devam ettiği sürece hem gerçek yaşamında hem rüyalarında bu kaoslar devam edecektir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlendiğini görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir