Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bir Şey İstemek

Rüyada bir şey istemek neye işaret eder?

Araba sürmesini bilmiyorum ama öğrenmeyi çok istiyorum ve rüyamda arabanın arkasında tanıdığım bir kaç insan vardı , arabayı istedim yolda verdiler ve arabayı sürüyordum, dağa çıkarken zorlukları başardım denize düşme tehlikesi vardı ama dikkat ettim, dağın en yüksek ucuna kadar çıktık ve bunu başardığıma şaşırdım, yemek yedik mutlu olduk. Bu rüyanın anlamını öğrenebilir miyim.

Rüyada bir şey istemek tabiri

Rüyada araba görmek güç, statü, canlılık, çekicilik, büyük hayaller, modern yaşam sembolüdür. Rüyada araba kullanmak yaşam felsefeniz konusunda önemli bilgiler vermektedir. Eğer aracı siz kullanıyorsanız, hayatınızın akışına kendinizin yön verdiğini ifade eder. Aracın eski veya yeni, standart ya da lüks araç olması, seyahatin neşeli veya sıkıcı olması önemli faktörlerdir. Rüyada araba kullanmak istemek aslında sizin gerçek hayatta kendi ayaklarının üzerinde durmak, kendi kararlarını kendin vermek dileğini yansıtmaktadır. Arabayı kazasız bir şekilde kullanmanız ise bu isteklerini başaracağını temsil etmektedir.

Rüyada istemek, bir şey istediğini görmek çok geniş anlamlı bir terimdir ve rüya ne istediğinizle ilgili detaylı yorumunun yapılması gerekir. Sitemizin arama fonksiyonunu kullanarak kız istemek, para istemek, su istemek, yardım istemek ve benzeri onlarca yorumu inceleyebilirsiniz.

Rüyada istemek teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki kaygılar ve sevinçler ile rüyadaki diğer tüm unsurlar, bu unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

“Rüyada Bir Şey İstemek” için 3 yanıt

Rüyada babadan para istemek
Bir diğer rüyamda da babamdan para istiyordum. Ona seslenirken onların odasına girip cüzdanından 10 tl alıyordum, o da bana doğru geliyordu. Ona da söyledim baba cüzdanından para aldım diye. tabi bu rüyanın öncesi vardı ama hatırlamıyorum aklımda kalan bu kısmı.

Rüyada para istemek veya rüyanda birinden para istediğini görmek gerçek hayatta size her zaman destek verecek, bir sıkıntınızda yardıma koşacak dostlarınız ya da yakınlarınız olduğunu ve onların yardımını istemekten çekinmemek gerektiğini günü geldiğinde sizin de onlara yardım edeceğinizi gösterir.

Merhaba :) rüyamda annem iki yeni otomatik vites araba almış ( biri kırmIzı bir diğeri de beyaz)dı ancak,annem arabaları garaja saklamış ben de arabaları görünce “beyaz araba otomatik vitesse ben süreyim bu araba benim olsun anne” diyorum.Annem de olsun dedi ama istekli ama isteksiz onu hatırlamıyorum.Ehliyetin var ancak,araba kullanmaktan korktum ve arabayı kullanmadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir