Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Birini İşten Atmak

Rüyada birini işten attığını görmek ne demek?

Sayın admin, rüyamda otobüste giderken önümde duran sarhoş biri kan kusuyor ve koluma geliyor. siliyorum çıkmıyor sonra bir anda yok oluyor kolumdan. İş yerine gidiyorum daha sonra iş arkadaşım bana beyaz kağıt veriyor patronun kendisini işten attığını söylüyor. Sizce neye işaret bu rüya?

Rüyada birini işten atmak tabiri

Rüyada otobüste yolculuk yaptığını görmek bir iletişim sorununa dikkat çeker. Bu önemli bir rüyadır ve gerçek yaşamınızda yanlış anlaşılma veya karşınızdakini yanlış anlama söylenen bir sözün aslı olmadığı halde bir karalama ya da iftira gibi algılanabileceğini ve bunun canınızı sıkacağını simgeler. Rüyada sarhoş birini görmek bir başkası yüzünden sorun yaşadığınızı, üzüldüğünüzü ya da yaşayacağınızı işaret eder. Rüyada kan kusan birini görmek bazı sırların aydınlanmasını, gizli olan şeyleri açığa çıkarmaya yorumlanır.

Rüyada birini işten çıkarmak, işten atmak, işten çıkardığını, işten attığını görmek özel hayatında evlilik hayatınızda kimi sorunlar yaşamakta olduğunuzu ya da olacağınızı simgeler. Bu rüya evli kişiler için evliliğinin bozulmasına işaret olabilir. Rüyada birinin işten atıldığını görmek rüyada gördüğünüz kişinin gerçek hayatında bazı sıkıntılar olduğunu ve sizden destek beklediğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir