Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada İstif Görmek

Rüyada istif görmek neye işarettir?

Selamünaleyküm. Rüyamda soğuk hava deposu gibi bir yerde bir başkalarının insanlara et satmak için, aldatmak amacıyla ölmüş insanları kestiğini, parçalayıp et haline getirdiğini ve istiflendiğini gördüm.

Yanımdan ölü bir kadın cesedi kesilmek için geçerken ağır bir koku ve kesilen etleri pazarlamak için içine domates maydanoz karıştırıldığını ve aynı mekanda akrabamız olan bir kişinin bu olaya yardım ettiğini, sanki eşimin de orada olduğunu görüyorum, saygılarımla. 46, Erkek, Evli, Çalışıyor, Her yaptığımı son gördüğüm rüyaya yoruyorum.

Rüyada istif görmek tabiri

Rüyada gıda deposu, soğuk oda görmek refah ve etkili bir mevkiye terfi etmeyi ifade eder. Sahip olacağınız şeyler hayallerinizin ötesinde olacaktır şeklinde yorumlanır. Rüyada insan eti görmek canınızı oldukça sıkacak dedikoduya işarettir.

Rüyada istif, istif etmek, bir şeyi istif ettiğini görmek gerçek yaşamınızda ezici bir endişe, bilinçsiz zihin ve ego arasındaki sınırlarınızda tehdit olduğunu gösterir. Doğru ve yanlış arasında bir çakışma yaşadığınızı temsil eder

“Rüyada İstif Görmek” için bir yanıt

Pirzola şeklinde hazırlanmış babamın etini görüyorum. Etler torbada su içinde babam soruyor “neden su içinde” diye “bozulmasın diye” dedim, 50 yaşında evli duygusal bayanım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir