Rüyada İstifa Etmek

Rüyada istifa etmek neye delalet eder?

Ablam rüyasında istifa ettiğimi, dilekçeye imza attığımı, ağladığımı ve üzgün olduğumu, ocak ayında işi bırakıyorum dediğimi görmüş.

Çalıştığım iş yerinde ocak ayında bir terfi bekliyorum ve eğer terfi edemezsem ocak ayında tazminatımı alıp işten ayrılmayı düşünüyorum. Çıkma hakkım da var 15 yıldır aynı yerde çalışıyorum. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Rüyada istifa etmek nasıl yorumlanır?

Rüyada istifa görmek rüyayı gören kişinin iş konusunda yeni girişimlerde bulunacağını fakat başarısız olacağını ifade eder. Rüyada istifa etmek, işi bırakmak, işten ayrılmak, istifa ettiğini görmek konuları da aynı anlama gelir. Rüyada tanıdığın birinin istifa ettiğini görmek değer verdiğin birisi hakkında kötü haberler alacağınıza işarettir. Rüyada tanımadığınız bir kişinin istifa ettiğini görmek şaşıracağınız bir haber alacaksınız demektir.

Bu rüyayı ablanız için yorumlamanız gerekir, ancak sanki sizin hakkınızda da bir bilgi veriyor ve sizin yaşayacağınız bir olumsuzluğun ablanızı da üzeceğini anlatıyor, sizin daha dikkatli karar vermeniz gerektiğini söylüyor.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir