Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada İstifra Görmek

Rüyada istifra görmek ne demektir?

Rüyamda pembe bir valiz buluyorum, içi boş, onunla bir sure sokakta yürüyorum, sonra yanıma biri geliyor onu tanımıyorum. Onunla beraber gezerken valiz lacivert oluyor. Polis durdurup valizi soruyor, bulduğumu söylüyorum. Sonra valizi veriyorum polise, ertesi gün istifra edip ise gidemiyorum. Her gün is yerinde sağlık, kanser testi yapıyorlar. Tam benim evimin önünde yapıyorlar. Her gün beni test ettiriyorlar. Hep temiz çıkıyor testler.

Bir gün o sağlıkçılardan biri “babasını öldüreceğini onu devamlı küçük gördüğünü, ezdiğini, dayanamayacağını” söylüyor. Bende tam babasını bıçaklayacağı sırada “babanı öldürünce adam mı olacan lan!” Diye bağırıyorum ve o kişi düşünüp pişman oluyor ve vazgeçiyor. uyanıyorum. bliss, 29, Erkek, Bekar, Çalışıyor, durgun.

Rüyada istifra etmek tabiri

Rüyada valiz görmek, bir takım size faydası olmayacak, gereksiz sorumluluk aldığınızın göstergesidir.
Rüyada valiz bulmak, bile bile üzerinize gereksiz yeni yükler aldığınızı gösterir. Renginin pembe olması bir hayal aleminde yaşadığını, yakalarını yere sağlam basmadığını işaret eder.
Rüyanın devamında gelişen olaylar ise vurdumduymaz huyunuz yüzünden başınızın derde girdiğini ifade etmektedir.

Rüyada istifra etmek uyanık hayatınızda yapmış olduğunuz bir şeyden ya da söylediğiniz bir sözden pişman olacağınıza işarettir.Rüyada istifra ettiğini görmek genel olarak iyiye yorumlanmayıp kişinin düşünmeden hareket ettiğini ve ondan dolayı sıkıntı yaşayacağı manasına gelir. Rüyada istifra eden birini görmek, birisinin kustuğunu görmeniz, sizin dışınızda birinin yaptığı düşünülmeden yapılan bir şey ya da söylenen bir söz yüzünden canınızın sıkılacağını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir