Kategoriler
Dini Rüyalar

İstihare Namazı

İstihare namazı nedir?

Sayın yorumcu, ben evlilik için istihare namazına yattım ve rüyamda karpuz gördüm fakat karpuzun önce dış kabuğunu en yeşil haliyle gördüm, aynı zamanda içini de yani kırmızı rengini de gördüm, hatta rüya içinde kendi kendime “bu nasıl bir rüya, hem kırmızı hem yeşil hayırlı mı şer mi diyede sordum rüya içinde.

Sonra aynı gece ayrıca kalabalık bir ortamda mutfakta pilav pişiriliyor ve tepsinin içinde pişmemiş pirinç gördüm. Acaba bu istihare hayırlı mı hayırsız mı yorumlanır. En kısa zamanda cevabınızı mail olarak atarsanız sevinirim. Teşekkürler.

İstihare namazı açıklaması

Rüyada istihare namazı kılmak, istihare namazı kıldığını görmek üzerinde uğraştığınız veya yapmak istediğiniz bir işten başarıyla çıkacağınızı, hayallerinizin gerçekleşeceğini simgeler. Bu konuda istihare nedir sayfası da ilginizi çekebilir.

“İstihare Namazı” için 2 yanıt

Yazmış olduğum rüyayı kılmış olduğum istihare namazından sonra gördüm. İstihare namazı kılmamın sebebi de beğendiğim çocuk içindi. rüyamda bir yola gidiyordum daha sonra fırından bir ekmek aldım dönüşte kardeşim bana beğendiğim çocuğun televizyonda çıktığını söyledi. Aslında televizyona bakar gibi değildim, sanki onu uzaktan izler gibiydim. Onun yanında 3-4 arkadaşı vardı ilk başta gülüyordu, saks yeşiline benzer bir tişört vardı daha sonra arkadaşına kızdı 3 kelime konuşmadık bir toparlayamadık düzgün gibi ifadeler kullandı, onun facebook profiline baktım daha sonra sürekli beğeni işaretleri vardı her baktığımda beğeni vardı, sizce bu ne demek oluyor açıklarsanız sevinirim olumlu bir durum mu yoksa olumsuz mu ?
21, Kadın, Bekar, Öğrenci, normal,

snm1 merhaba,
Siteyi beğendiğin / paylaştığın adres olarak facebook yazmak yetmemektedir. Tam adresi yazmalısınız ki kontrol edilebilsin. Bildiğiniz gibi toplum olarak çok büyük bir yozlaşma içinde olduğumuz için yalan yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası oldu ve biz yalandan nefret ediyoruz, yalan söyleyenleri lanetliyoruz. Lütfen size gönderdiğimiz maili cevaplayarak ilgili adresi bildirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir