Kategoriler
Dini Rüyalar

İstihare Rüya Tabiri

İstihare rüya tabiri nedir?

Merhabalar. Ben gece namaz kılıp istihareye yattım. Nişanlımla şuan ufak tefek sorunlar yaşıyoruz. Benim için O hayırlı mı diye dileyip başım kıbleye dönük yattım. Rüyamda, ucunu sonunu göremeyeceğim kadar büyük bir cam çatlıyor, minicik parçalara ayrılıyor yere dökülüyor (yere bakmıyorum) ve karşıma yine ucunu sonunu göremediğim yeşil renk görüyorum.

Rüyadamı düşündüm, yoksa gece uyandığım an mı bilmiyorum. Hayırlı değilse kırmızı göster Allahım hayırlıysa yeşil olsun dedim. Neye işarettir. Bu arada hayırlı kandiller. 26 Şubat 2010, 01:05

İstihare rüya yorumu

Rüyanız hayatınızda çok önemli bir dönemeçte olduğunuzu haber vermektedir. Yeşil renk ise bu dönemecin huzurlu, sakin, ferah bir yönde olacağını simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için İstihare nedir? istihare nasıl yapılır? sayfasını mutlaka inceleyiniz. Rüya temaları istihareye yatmak, büyük bir cam, cam çatlaması, cam kırılması, yeşil renk.

“İstihare Rüya Tabiri” için 3 yanıt

Selam Aleykum, Ruyamnda gece bir yol kavusagindayim ama bu kavusaga cikmadan evel yol basinda Allah’a dua ediyorum bana her seyin hayirlisini versin ve uzgunum, bu ruyayi saat 18-20 arasi gormustum. Bu ruyayi bilginiz olabildigi kadar bir yorumlasaniz size cok minnettar kalirim. Allah’a emanet olun.

İyi günler, 19 yaşında, bekar, bayan bir üniversite öğrencisiyim. Birini seviyorum ama arasıra kafamı karıştıran başka kişilerde var. Sevdiğim bu kişi için istihareye yattım ama ara sıra aklıma gelen başka kişiyi rüyamda gördüm bunu nasıl yorumlayabiliriz?

Deniz merhaba, bilimsel olarak rüyanın tarifi kişinin ruh halini yansıtır. Senin görmüş olduğun rüya da gerçek hayatında yaşadığın karmaşık ruh halini bir yansımasını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir