Rüyada İstihare Rüyası Görmek

Rüyada istihare rüyası görmek ne demektir?

Bir rüya gördüm ve tedirginim, size anlatayım dedim, bana da yorumlarsanız çok memnun olurum. Ben uzmanlık sınavlarına hazırlanıyorum ve dün istihareye yattım. rüyam hayırlara çıksın karışık geldi biraz bana. Öncelikle rüyamda bir erkek gördüm, bu erkek geçen hafta bankada bir işlem sırasında benimle ilgilenen banka görevlisi ve adı murat beydi. Rüyamda ilk önce bu kişiyi gördüm, çok hırçın ve sinirliydi, kafası 3-4 parçaya ayrılıyor geri birleşiyordu, siyah takım giymiş, 30-40 yaş arası bir erkekti. Sonra uyandım ve tekrar uyudum, bu sefer rüyamda bir iş ortamındayım, genç erkekler var ve amcamın kızı da orada, bir tanede başka genç bayan var. Geniş büro gibi bir yer, orada tuvalete giriyorum ve tuvalete benimle birlikte diğer kız ve amcamın kızı da geliyor, ben affedersiniz tuvaletimi yapar pozisyondayım, kız karşıma geçmiş amcamın kızı yanımda.

Kız eline yeşil naneli gibi bir sakız alıyor, sündürüyor ve bak nasıl çürüdü dokun diyor, tedirgin dokunuyorum, sakız ezik bir halde sonra kremsi beyaza yakın bir sakız çıkarıyor, onuda eline alıyor, çiğnenmiş ikisi de ve oda çürümüş, tozumsu olmaya yakın, ona da dokunuyorum sonra kız yeşil sakızı tuvalet taşının kenarın yapıştırıyor. Nereden geldiğini anlamadığım bir mavi ve şeffaf karışımı, boru gibi, katlı plastik bir şey veriyorlar elime, tuvaletin deliğine koyuyorum, oradan aşağıya düşüp lağıma gidiyor, çok fena oluyorum, niye öyle oldu diye. Böyle bir rüya gördüm, ne olur bana da yorum yazın, sabahtan beri nefes alamıyorum, ne demek bu rüya, şimdiden teşekkürler.

Rüya temaları : banka görevlisi, bankacı erkek, hırçın adam, sinirli birini, siyah takım giymek, genç erkekler, amcamın kızı, genç bayan, Geniş büro, tuvalete girmek, tuvalet pozisyonu, yeşil naneli sakız, sakız sündürmek, çürümüş sakız, kremsi beyaz, çiğnenmiş sakız, tuvaletin deliği, lağam, lağama düşmek. 28 Şubat 2010, 13:01

Rüyada istihare rüyası görmek yorumu

Merhaba, istihare rüyası yanlış anlaşılan bir konudur. istihareye yatıp rüyada bir şeyler görmeyi arzulamak o kadar kolay şeyler değildir. İnancınız tam olup, ibadetinizi eksiksiz yaptığınızda inanın her şey istediğiniz gibi gelişir. Buna karşılık maalesef ülkemizde 2 rekat namaz kılıp istiharede güzel şeyler görme arzusu sık sık görülmektedir.

Rüyanız büyük bir iç çatışma, endişe içinde olduğunuzu göstermektedir ve zaten bunu sizde belirtmişsiniz. Hayatınız belirsizlik ve karmaşa ile dolu. Öncelikle rahatlamaya, olayları sakin kafa ile gözden geçirip hedeflerinizi belirlemeye ve bu hedeflere uygun çalışma metodu seçmeye ihtiyacınız vardır. Detaylı bilgi için bakınız İstihare nedir? istihare nasıl yapılır? sayfası.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir