Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada İstihare Rüyası Görmek

Rüyada istihare rüyası görmek ne demektir?

Bir rüya gördüm ve tedirginim, size anlatayım dedim, bana da yorumlarsanız çok memnun olurum. Ben uzmanlık sınavlarına hazırlanıyorum ve dün istihareye yattım. rüyam hayırlara çıksın karışık geldi biraz bana. Öncelikle rüyamda bir erkek gördüm, bu erkek geçen hafta bankada bir işlem sırasında benimle ilgilenen banka görevlisi ve adı murat beydi. Rüyamda ilk önce bu kişiyi gördüm, çok hırçın ve sinirliydi, kafası 3-4 parçaya ayrılıyor geri birleşiyordu, siyah takım giymiş, 30-40 yaş arası bir erkekti. Sonra uyandım ve tekrar uyudum, bu sefer rüyamda bir iş ortamındayım, genç erkekler var ve amcamın kızı da orada, bir tanede başka genç bayan var. Geniş büro gibi bir yer, orada tuvalete giriyorum ve tuvalete benimle birlikte diğer kız ve amcamın kızı da geliyor, ben affedersiniz tuvaletimi yapar pozisyondayım, kız karşıma geçmiş amcamın kızı yanımda.

Kız eline yeşil naneli gibi bir sakız alıyor, sündürüyor ve bak nasıl çürüdü dokun diyor, tedirgin dokunuyorum, sakız ezik bir halde sonra kremsi beyaza yakın bir sakız çıkarıyor, onuda eline alıyor, çiğnenmiş ikisi de ve oda çürümüş, tozumsu olmaya yakın, ona da dokunuyorum sonra kız yeşil sakızı tuvalet taşının kenarın yapıştırıyor. Nereden geldiğini anlamadığım bir mavi ve şeffaf karışımı, boru gibi, katlı plastik bir şey veriyorlar elime, tuvaletin deliğine koyuyorum, oradan aşağıya düşüp lağıma gidiyor, çok fena oluyorum, niye öyle oldu diye. Böyle bir rüya gördüm, ne olur bana da yorum yazın, sabahtan beri nefes alamıyorum, ne demek bu rüya, şimdiden teşekkürler.

Rüya temaları : banka görevlisi, bankacı erkek, hırçın adam, sinirli birini, siyah takım giymek, genç erkekler, amcamın kızı, genç bayan, Geniş büro, tuvalete girmek, tuvalet pozisyonu, yeşil naneli sakız, sakız sündürmek, çürümüş sakız, kremsi beyaz, çiğnenmiş sakız, tuvaletin deliği, lağam, lağama düşmek. 28 Şubat 2010, 13:01

Rüyada istihare rüyası görmek yorumu

Merhaba, istihare rüyası yanlış anlaşılan bir konudur. istihareye yatıp rüyada bir şeyler görmeyi arzulamak o kadar kolay şeyler değildir. İnancınız tam olup, ibadetinizi eksiksiz yaptığınızda inanın her şey istediğiniz gibi gelişir. Buna karşılık maalesef ülkemizde 2 rekat namaz kılıp istiharede güzel şeyler görme arzusu sık sık görülmektedir.

Rüyanız büyük bir iç çatışma, endişe içinde olduğunuzu göstermektedir ve zaten bunu sizde belirtmişsiniz. Hayatınız belirsizlik ve karmaşa ile dolu. Öncelikle rahatlamaya, olayları sakin kafa ile gözden geçirip hedeflerinizi belirlemeye ve bu hedeflere uygun çalışma metodu seçmeye ihtiyacınız vardır. Detaylı bilgi için bakınız İstihare nedir? istihare nasıl yapılır? sayfası.

“Rüyada İstihare Rüyası Görmek” için bir yanıt

Merhabalar bundan 3 gün önce istihare namazını denemeye karar verdim. İnternetten araştırma yaptım bu namazın 7 gün kılınacagı, yeşil beyaz görürsen hayırlı kırmızı görsen hayırlı degil anlamında oluyormuş, bu namazı akraba sayıldıgımız bir çocuk var kalbimden geçiriyorum fakat hayırlı olup olmadıgını bilmiyorum, onun için yaptım, bugün 3. gündü, gördüğüm 3 rüyayı anlatmak istiyorum.
1.si Allahım o bana hayırlımı yada kim hayırlı onu göster dedim uyudum rüyamda liseden tanıdıgım fakat konuşmuşlugum olmayan 2 kişiyi birleştirdim, eglenceliydi ortam daha sonra birden lisenin az uzagına gittim, beyaz bir süs köpegi tarafından kovalandım, buda eglenceliydi. Daha sonra internet üzerinde konuştugum bir erkek arkadaşım bizim buraya gelmiş birden bir yerde kız kardeşini aramaya başladık, bir odada bulduk kapı kilitliydi ve demirdi, görevli biriyle kapıya ben ateş tuttum görevlide demir soktu demir eridi, biraz sonra kapıyı açtık, kız kardeşi pembe bornozlu bir erkekle içeride oturuyordu, kızdada aynı bornoz vardı, daha sonra 2 yıl önce akraba sayıldıgmız biri beni istemişti ama ben istemeyince evlenemedik fakat o şuan evli. Rüyamda son olarak annem onun eşinin 7 aylık hamile oldugunu söylüyordu. Rüya bitti 2 gün ki rüyam

2.gün ise 2 kişiye birden niyetlenip yattım, hangisi hayırlı Allahım bir işaret gönder hayırlı olanı kalbime düşür diye uyuduktan sonra karışık bir rüya gördüm. Rüyamda dilegim 2 kişide girmedi fakat bizim bir aile dostumuzun oğlu girdi, o da beni istiyor bildiğim kadarıyla. İşte rüyamda bizim evde fakat farklı bir ev de toplandık, bunun ailesi felan sofra hazırlıyoruz ben beyaz peynir kestim, tabaga koydum, üzerinede süs olsun diye yeşil maydonoz. Daha sonra camdan baktıgımda yemyeşil bir agaç, agaçtan salatalık çıkmış, sonra bir an ortalık karıştı bir şeyler oldu, herkes dagıldı, ben ve yanımda biri bir yerlere gidiyoruz, birinden kaçıyoruz. Sonra okudugum liseme gittik, zengin 3 4 arkadaşımız var bize yemek ısmarladılar felan hergün pahalı şeyler yedik, biraz karışıktı ortada ölü de vardı, saklıyorduk sanırım, tam hatırlıyamıyorum.

3.gün ise bugün gördüğüm rüyam bugün sadece baştan beri dilediğim tek kişi için yattım, rüyamda memleketimdeyim amcamın hanımı kardeşi felan var, bir şeyler hazırlıyorum kırmızı domates gördüm, dilimledim sonra yengemin kız kardeşinin beyaz bir arabası var o arabayı gördüm, kapının önünde çok karışıktı bu kadarını hatırlıyorum, sadece bu rüyaların yorumunu yaparmısınız? gerçekten bana ne anlatılmak istiyor öğrenmek istiyorum? 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir