Kategoriler
Dini Rüyalar

İstiharede Deniz Kenarı Görmek

İstiharede deniz kenarı görmek neye çıkar?

Merhaba, Bu rüyayı benim için yatırdığım bir arkadaşım gördü. Deniz kenarındaymış. deniz çok sakin ve güzelmiş çarşaf gibiydi diyor. 4 adam denizin içinde bir dalgakıran işiyle uğraşıyormuş Türkiye’de ilk kez yapılacak bir projeymiş. sonra beni ve ismi azize olan daha önce çok üzüntüler çekmiş ama ikinci evliliğinde mutluluğu yakalamış bir arkadaşımızı görmüş. o arkadaşımız biriyle arabaya binip gitmiş. ben deniz kenarında oturuyormuşum. arkam ona dönükmüş. sanki denizden gelecek bir şeyi bekler gibiymişim.

Bir ara kalkıp denize taş atmışım. bana sesleniyormuş arkadaşım ama duyuramıyormuş bana. o arada bir araba gelmiş beni götürmek için. ben arabaya binmeyi istemiyormuşum sürekli o denizden gelecek olanı bekliyormuşum. sonra mecburen gözlerim hala denizde ayaklarım sanki geri geri giderek arabaya yönelmişim. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler yorumunuz için. myth.

İstiharede deniz kenarı görmek yorumu

Mesajınızı yazarken acele ederek kimi şeyleri hatalı, eksik yazmışınız, “bu rüyayı benim için yatırdığım bir arkadaşım gördü” cümlesi ile sanırım “Bu rüyayı benin için istihareye yatan bir arkadaşım gördü”demek istediniz.

Öncelikle kesin olarak şunu söylemeliyim. Başkasının adına istihareye yatılmaz, istihare rüyası görülemez. Bu nedenle bu rüyaya yorum yapmak anlamsız, hatalı olur. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için önce istihare nedir? istihare nasıl yapılır? sayfasını daha sonra sahil rüya tabiri sayfasını okuyunuz.

“İstiharede Deniz Kenarı Görmek” için 6 yanıt

Evet tam güzel anlatamamışım haklısınız. istihareye yatırmadım. istiharenin ne olduğunu şartlarını iyi biliyorum. bu biraz daha farklı.
arkadaşım çok temiz kalpli ve gerçeğe yakın rüyalar gören biridir. bir şeylere karar vermek için değil arada canım ister “benim için bir rüyaya yatsana derim”, işin ilginci her seferinde hayatımda kendinin de haberi olmayan bazı şeyleri oldukça manalı bir şekilde bazen sembollerle bazen olduğu gibi görür. Benim için yattığı rüyalarda genelde dalgalı bazen de dalgasız deniz muhakkak görür. mesela neden benim için yattığı rüyalarda deniz görüyor bunu merak ediyorum. benim hayatım açısından denizin nasıl bir anlamı olabilir. beni bekleyen araba ne anlama geliyor. merak ettiğim aslında bu ikisiydi. Eğer yorum yapabilirseniz sevinirim, yapmam derseniz de ne yapalım. Yine de nazik cevabınız için teşekkür ederim

selamun aleyküm evlilik için hakkımda hayırlı olup olmadığını anlamak için arkadaşım benim adıma istihareye yatmışdı ve rüyada denizin ortadan yarıldığını sonra beyaz köpürmüş şekilde birleştiğini görmüş sonra yol kenarlarında yeni dikilmiş yeşil fidanlar görmüş ne anlama geliyor yorumlarsanız çok sevinirim sağolun

Deniz kenarındayim güneş o kadar parliyor ki gözlerim kamasiyor denize bakınca ..biri elini uzatiyor elimi uzatiyorum ama yüzünü tam secemiyorum

Bugün istihareye yattım ve yanıma sevdiğim kişi gelirken biri “hayırlı değil” diye sesleniyordu bana. Sonra o geldi ve deniz kenarında oturuyorduk deniz birden karardı, sonra onun yanından uzaklasti, karşıma hiç tanımadığım biri çıktı üstünde beyaz swit vardı ve onun yanındayken hava aydınlamaya başladı.

İyi akşamlar, İstiareye yattım ve rüyamda açık mavi berrak bir deniz gördüm. Hiç dalga yoktu çok sakindi. Ada ile çevrili bir yer gibiydi ve sevdiğim adamı gördüm. Şu sıra ayrıyız birlikteliğimiz devam etmiyor. El eleydik rüyamda ama hiç konuşmuyorduk birbirimizle. Yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir