Kategoriler
Dini Rüyalar

İstiharede Rüya İçinde Rüya Görmek

İstiharede rüya içinde rüya görmek nedir?

Merhaba, ben 25 yaşında evli ve çalışan bir bayanım. dün gece istihare rüyası için istihare namazı kılıp yattım. ve de rüyamda rüya içinde rüya gördüm, ama sadece sarı taksi vede tüm ailemi bir arada bir evde gördüm ve uyandım. ( benim rüyamda görmek istediğim niyetim, borçlarım bitecek mi ve eşim düzelecek mi diye niyetindeydi) şimdiden yorumlarınız için teşekkürler, saygılar. 16 Aralık 2009, 22:21

İstiharede rüya içinde rüya görmek açıklaması

Gördüğünüz rüya beşinci tür rüya çeşidi olup Rüya içinde görülen rüyalar, genellikle insan rüyasında gördüğü rüyayı da yorumlar. Bu tür rüyalara da çok dikkat etmek gerekir. Çünkü böyle rüyalarda yapılan yorumun gerçekleşme oranı çok yüksektir. Detaylı bilgiyi rüya çeşitleri sayfasında inceleyebilirsiniz.

Rüyada taksi görmek bir konuda ilerleyebilmek için yardıma ihtiyacınız olduğuna işaret eder.
Rüyada ailenizi neşeli bir şekilde görmek, iyi bir haber alacağınıza ve işlerinizde başarılı olacağınıza,
Rüyanızda ailenizi kederli bir halde görmek, çok üzücü olaylarla karşılaşacağınıza işarettir. Sonuç olarak rüya içinde rüyanız, ailenizin desteğine ihtiyacınız olduğunu işaret etmektedir. Onlardan destek istemeye çekinmeyiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için İstihare nedir? istihare nasıl yapılır? sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“İstiharede Rüya İçinde Rüya Görmek” için 3 yanıt

2 gündür rüyamın içinde rüya görüyorum. Dün biriyle sarılıyorum sonra uyanıyorum, o rüyamdan ablam beni uyandırmış, ona bağırıyorum sonra gerçekten uyanıyorum. Bugün gördüğüm rüyada da eski bir arkadaşıma yakın zamanda küsmüştüm kendisine ona niye küstüğümü anlatıyorum detaylı bir şekilde, oda beni hiç konuşmadan dinliyor.Daha sona bu birden telefon konuşmasına dönüyor. Telefon kapanıyor bende mesaj atıyorum bir şey demeyecek misin diye ondan sonra uyanıyorum fark ediyorum ki rüya ben niye mesaj attım diye üzülüyorum sonra gerçekten uyanıyorum.
17, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutsuz.

Rüya içinde görülen rüyalar en değerli rüya gurubudur çünkü bu tür rüyalar çok kısa sürede gerçekleşir. Görmüş olduğun rüya yakında bir arkadaşının haberini alıp şaşıracağını temsil etmektedir.

ben de ruyamda ev sahibi biz sabah uyurken eşyalarımızı toplayıp dışarı koyuyorlarmış uyandığımda bir de baktım ki eşyalrımın yarısı yok ne oluyor diye telaşlanırken eşimi uyandırıyorum olanları anlatıyorum o da şaşırıyor ben dışarı çıkıp eşyamızı toplayanlardan birine soruyorum o da diyor ki yeni kiracımız gelecek çıkmanız gerek bende önceden niye söylemediniz en azından bi ev bulur öyle taşınırdık şimdi sokakta napıcaz diyorum o da eşinize söledim haberi vardı diyor sonra birden uyanıyorum oh be ruyamıs diyorum başka şeylerde görüyorum sonra gercekten uyanıyorum nolur yorumlayın merak ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir