Kategoriler
Dini Rüyalar

Sevdiği Kişi İçin İstihareye Yatmak

Sevdiği kişi için istihareye yatmak ne demek?

Benim yaşım 31 özel bir şirkette çalışıyorum bekarım. Ben birini seviyorum, 1 sene oldu neredeyse bu kişi benim iş yerime sürekli gelip gidiyor işi gereği. oda benimle ilgileniyor en azından ben öyle düşünüyorum ama evli ve bir çocuk babası, onun için her gün ağlıyor ve çok üzülüyorum, bana bakıyor ilgileniyor fakat yanıma bir türlü yaklaşmıyordu, bende araştırdım evli olduğunu ve bir çocuk babası olduğunu öğrendim yıkıldım. Sonra istihareye yatmaya karar verdim.

Rüyamda lavabo ihtiyacımı gidermek için tuvalete girdim, içeriye girince içeride büyük 3 farklı saksı gördüm, biri tuvalet deliğinin içindeydi saksılarda büyüktü tuvaletin içi temiz fakat loştu aman tanrım nasıl idararımı yapıcam deliğin içinde çiçek var diyorum tutuyorum idrarımı ve edip etmediğimi hatırlamıyorum tuvaletten çıkıyorum erkek kardeşimi görüyorum ve erkek kardeşim elinde kırmızı kurşun kalem kalemi açmış ve kalem küçülmüş bana bir şeyler anlatıyor ama hatırlamıyorum söylediklerini lütfen rüyamı yorumlar mısınız şimdiden çok teşekkür ederim. 07 Aralık 2009, 18:59.

Sevdiği kişi için istihareye yatmak yorumu

Merhaba, tuvalet ihtiyacı, tuvalete girmek, tuvalete gitmek, üzerinizdeki kimi gereksiz yüklerden kurtulmak için adım attığınızı simgeler. Rüyada saksı görmek, Dünyaya geliş ve tüm kadınsı şeyleri simgeler. Sizin eleştiri ya da önerilere açık karakterinizi işaret eder. Alternatif olarak yaratıcı zekanızı temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için İstihare nedir? istihare nasıl yapılır? sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Sevdiği Kişi İçin İstihareye Yatmak” için 3 yanıt

Ben şu an bir kızı seviyorum ve onun beni sevip sevmediğini merak ediyorum, bu yüzden Allah’a dua etmiştim, onun beni sevip sevmediğini rüyamda görmek istedim, neyse rüyam şöyle, sevdiğim kızla aslında aynı lisede değiliz orta okuldayken aynı sınıftaydık ve şimdi rüyamda aynı sınıfa düştüğümüzü gördüm ve normalde başı kapalıydı ve rüyamda açık olduğunu gördüm aynı sınıftayız ve benden gelip kalem istiyor bende biraz naz yaptım ilk başta vermedim ve o ısrar etti bunu üzerine bende dayanamayıp verdim sınıfın arkasına geçip arkadaşlarına aşkla ilgili sözler söyledi ve ben ona kalemi ilk başta vermeyip sonradan verdiğimle bunun onu sevdiğimi bildiğiyle ilgili kinayeli sözler söyledi ama benim onu sevdiğimi biliyordu” rüyam bu kadar.
15, Erkek, Bekar, Öğrenci, Biraz Endişeli.

Yosef merhaba,
Ben baban yaşında, belkide ondan büyük yaşta bir büyüğünüm. Senden rica ediyorum, lütfen hatırım için, hiç olmazsa bir kere gece yatmadan önce Allah’a canı gönülden dua et ve de ki “Allah’ım, büyüdüğümde kimseye muhtaç olmadan, kendimi ve ailemi insanca yaşayacak, yaşatacak imkanlara sahip olacak mıyım? İşim gücüm olacak mı? yoksa kahve köşelerinde okey mi oynayacağım? Aileme ülkeme, insanlığa bir faydam dokunacak mı? yoksa sıradan yaşayıp gidecek miyim? Lütfen bana bunları göster” Ve cevabını bana yaz.
Biliyorum, gençsin, gençsiniz ama … daha fazla yazmayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir