Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada İstila Görmek

Rüyada istila neye delalet eder?

Ben rüyamda bizim eski evde otururken gece oluyor ve tüm aile uyuyor, sonra bir çok yeşil yaratık geliyor, çocukların uzaylı dediği şeyler bizim evi istila ediyorlar, bende onlarla savaşıyorum, yaratıklar giderken “yine geleceğiz merak etme” diyorlar ve kaçarak uzaklaşıyorlar, bu rüya sinirimi bozdu, neye yorumlanır?

Rüyada istila görmek yorumu

Semiha merhaba, görmüş olduğun rüya temel olarak bu günlerde gergin zamanlar geçirdiğini, bazı olaylar yüzünden canının sıkılmış olduğunu göstermektedir. Rüyada eskiden yaşadığı evi görmek rüyayı gören kişinin şu anda reel hayatında çevresinde onu sıkan, üzülmesine sebep olan birileri olduğuna alamet eder ve eski günlerindeki güven dolu, sakin ve güzel günlere özlem duyduğunu anlatır. Rüyada yaratık görülmesi kişinin normal yaşamında bazı şeyleri reddettiğini ya da o şeylerle yüzleşmeyi, onlarla karşı karşıya gelmeyi istemediğini gösterirken aynı zamanda onlardan kaçmanın mümkün olmadığını anlatır. Bu konuda detaylı bilgi yaratık rüya tabiri sayfasında okunabilir.

Rüyada istila görmek işgal ve savunma konularına dikkat çeker, istila edilen yerle ilgili ilginç bir olay yaşanacağını simgeler. Evinin veya ülkesinin istila edildiğini görmek kişinin kendinizi savunmak durumunda kalacağı bir olay yaşayacağına alamet eder. Rüyada bir yeri istila etmek veya bir şeyi istila ettiğini görmek kişinin gerçek yaşamında aşırı hırslı olduğunu ve bir gün bu hırsının ona pahalıya patlayacak bir hata yapmasına neden olacağına işaret eder. Rüyada basma, bürüme, ele geçirme, işgal etmek, kaplamak, örtmek, sarmak, yayılmak, zapt etmek terimleri de benzer anlamlar taşır.

“Rüyada İstila Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, 34 yaşında bayanım. Aynı hafta içerisinde gördüğüm ilk rüyamda odamda pencerenin önündeyim. Uzaylılar beni kaçırmış eve bırakmışlar elimde uzaylıların verdiği sarı birşey var ama ne olduğunu hatırlamıyorum. ikinci rüyamda vefat eden abime sarılarak sesizce ağladığımı gözlerimden yaşların süzüldüğünü, etrafımızın beyaz olduğunu görüyorum. Diğer rüyamda avukatımla birlikte öğrenciyiz. sınıfta asıl meleği doktorluk olan on yıl önceki erkek arkadaşım ders anlatıyor. avukatım dersten çıkalım mı diyor. ben kalalım diyorum. son rüyamda ise birbirimize ilgi duyup karşılıklı açılamadığımız iş arkadaşımla ofisimizde sarılarak dans ettiğimizi başka ofisten bir bayanın ise bizim ofiste olduğunu bizi ayırmaya çalıştığını ve arkadaşıma asıldığını görüyürum. ne anlama geldiklerini çok fazla merak ediyorum. yorumlarsanız sevinirim.

Ben disardayim sonra birden robotlar geliyor ama çok büyük bir yokuş var ben arkadaşlarımla o yokuşu kaçmak için çıkıyoruz.bi eve saklaniyoruz.sonra bı arkadaşımız bağırıyor sonra 1 tane robot geliyor ben yalvarıyorum bizi öldürme diye o da iyi bir robotmus bizle vakit geçirdi oyun oynadık filan sonra ben diğer robotları durduracak diyip bu düğmeye bastı ve bütün robotlar patladı sonra. Uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir