Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada İstirahat Görmek

Rüyada istirahat görmek neye işarettir?

Rüyamda eski sevgilimi ve kardeşini gördüm, araba tamir etmekten yorulmuş, bir atölyede oturuyorlardı, üzerinde de turuncu bir iş elbisesi vardı. Saçlarını siyaha boyamıştı ve kısa olan saclarını uzatmış, arkaya doğru taramıştı, araba boyasızdı krem gibi rengi soyulmuştu eski model bir arabaydı. Hakkımda kötü konuşmadığını ve hatta bana sarıldığını hatırlıyorum, bana sarılınca kendisi gibi oldu saçı. Erkek kardeşinin sevgilisiyle onlar istirahat ederken gizlice onların konuşmalarını dinliyorduk.

Birde aynı rüyada kendimi başka yerde gördüm, burnumu herkesten gizli bir yerde siliyorum, tanımadığım bir adam benimle dalga geçiyor, sonra lavaboya gidip siliyorum, sol taraftan beyaz bir irin çıkıyor, rahat nefes alıyorum. Burnumu silerken lavaboya gitmeden önce o adama gülüyordum, köy gibi çok güzel bir yerdi, aynada kendimi gördüm burnumu silerken.

Rüyada istirahat etmek tabiri

Rüyanızın ana teması eski sevgilinizi görmektir ve bu konuda lütfen önce eski sevgili rüya yorumu sayfasını dikkatle inceleyin. Rüyada istirahat etmek, istirahat ettiğini görmek gerçek hayatınızda taşıdığınız sorumlulukların sizi oldukça yorduğuna, biraz kendinize zaman ayırmanız, vücudunuzu ve zihninizi rahatlatmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada istirahat etmek teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki kaygılar ve sevinçler ile rüyadaki diğer tüm unsurlar, bu unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir