Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada İstiridye Görmek

Rüyada istiridye görmek neye çıkar?

Gördüğüm rüyayı sizinle paylaşmak istiyorum. Erkek arkadaşımın evinin hemen alt sokağında yol kenarında su akıyor, benimde elimde küçük bir kova var, içindeki su bulanık bu suyu akan suyun içine döküyorum, su alıp götürüyor. Ardından annem, sevgilimin annesi ve başka insanlarda orada bulunuyor. Sevgilimin annesi elini o akan suya daldırıyor ardından istiridye ve renkli güzel taşlar topluyor, o sıra su daha da çoğalmış ve tertemiz.

Sonra ben normalde anne diye seslenmem kendisine, o sıra “anne” diyorum” ne yapacaksın onları”, yüzüme bakıp gülümseyip sarılıyor, “anne” dememe seviniyor “gel sende yardım et” diyor. “Tavukların altına koyacağı bunları. Bunlar orada yetişecek içinden çıkacak incileri sana hediye edeceğim” deyince bende yardım ediyorum, birlikte istiridye  topluyoruz sonrada uyandım. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Rüyada istiridye görmek yorumu

Berra merhaba, gördüğün rüya çok hoş anlam taşımakta ve önünde çok mutlu olacağın günler olduğunu haber vermektedir.

Rüyada kapalı istiridye görmek duygusal olarak soğuk olduğunuzu ifade eder. Başkalarının sizin problemlerinizi ve hislerinizi bilmelerini istemediğiniz anlamına gelir. Rüyada açık istiridye görmek çevresi geniş, zengin bir kişiyle tanışacaksınız ve hayatınızda olumlu değişiklikler olacak demektir. Rüyada istiridye toplamak verilen emeklerin karşılığının alınacağını ve rüyayı göreni güzel beklediğini temsil eder. Bekar bir kadın rüyasında istiridye yerse, istiridye yediğini görürse bu kendine güven konusunda gelişme sağladığını, zengin ve güçlü bir erkekle evlilik yapacağını simgeler. Rüyada deniz tarağı görmekte benzer şekilde yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir