Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İtaat Görmek

Rüyada itaat görmek neye delalet eder?

Merhaba. Rüyamda mavi, mor ve yeşil renkli bir kuşu elimde tutarak anneme getiriyordum. Annem keyifsizdi ama kuşu görünce mutlu oldu daha sonra bana kuşun çok değerli olduğunu yerine geri koymamı söyledi. Kuşu kafesine koyarken bir kafes daha açık kalmış olduğunu gördüm ve açık kalan kafesten beyaz bir yavru aslan kaçmış anneme saldırıyordu, bende aslanın ağzını kemerle etkisiz hale getiriyordum. Daha sonra aslana yere otur diye emir verdim ve aslan bana itaat etmeye başladı.

Rüyada itaat etmek yorumu

Elif selam, rüyanda gördüğün mavi, mor ve yeşil renkler taşıyan kuş aslında senin gerçek hayatında huzur, asalet, mutluluk konusunda içindeki büyük hayallerini temsil etmekte, bu konularda büyük bir heyecan içinde bir bekleyişin olduğunu göstermekte ve bunlara kavuşacağını anlatmaktadır. Rüyadaki kapısı açık kafes içindeki sıkıntıları atacağını, rahata ereceğini ifade etmektedir çünkü kafes görülmesi sıkıntı demektir, kapısının açık olması bundan kurtulamaya delalet eder. Kafesten kaçan aslan yavrusu sana kabuğunu kırıp, dışarı açılmanı tavsiye etmektedir çünkü rüyada yavru aslan görmek gerçek hayatta kişinin kendine daha fazla güvenmesi gerektiğini, kendine güvenmek için yeterli güç ve özellikleri olduğunun farkına varması gerektiğini simgeler.

Rüyanın en ilginç kısmı bu yavru aslanın sana itaat etmesidir ki gerçek hayatta bunun nadir olması rüyanın gizemini artırmaktadır. Rüyada itaat etmek veya birine itaat ettiğini görmek rüya sahibinin fazla bir iç karmaşa yaşadığını ifade eder, bu karmaşaya bir an önce son verip normal hayata dönmenin yollarını bulması gerektiğini belirtir. Birinin size itaat ettiğini görmeniz rüya sahibinin sahip olduğu güvensizlik veya isyankar duyguları örtmek için çaba sarf ettiğini ancak ne kadar uğraşırsa uğraşsın onun bu yönünün çevresi tarafından fark edilip yadırgandığını anlatır. Bir hayvanın size itaat etmesi rüyada görülen hayvanın karakteristik özellikleri ile açıklanır ve o özellikleri göz önüne alarak yaşamakta olduğu güven sorununu aşacağını ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir