Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada İtalya’ya Gitmek

Rüyada İtalya’ya gittiğini görmek ne demek?

Merhabalar. Rüyamda en yakın arkadaşımla İtalya’ya gezmeye gidecekmişiz, daha sonra onun işi çıkıyor gelmiyor “tamam” diyorum “ben kendim giderim”. O gün gidemiyorum, ertesi güne bilet alıyorum, alırken de korkuyorum “acaba bilet pahalı olur mu” diye ama uygun fiyata bileti buluyorum. Sonra bir kızla karşılaşıyoruz, o daha önceden İtalya’ya gitmiş, “ben seni gezdiririm” diyor, bir gün kalıp dönecekmişim. Beraber uçağa binip İtalya’ya gidiyoruz, orada o kızın İtalyan arkadaşları bizi karşılıyor, hep beraber gezip, eğleniyoruz.

Aynı gece başka bir rüyamda bir düğüne davetliyim, gidiyorum. Eski ayrıldığım erkek arkadaşımın düğünü sanıyorum, nasıl dayanacağım falan diyorum, gidince bakıyorum o değil başkası evleniyor. Onunda tanıdığı biri, yani ortak tanıdığımız biri. Etrafa bakıyorum acaba eski erkek arkadaşımı görür müyüm diye. Banu’nun rüyası. İpuçları: İtalya, gezmeye gitmek, bilet almak, bilet fiyatı, uygun bilet, ucuz bilet, düğüne gitmek, arkadaşının düğünü. 10 Eylül 2012, 01:40

Rüyada İtalya’ya gitmek yorumu

Banu merhaba, Rüyada İtalya’yı görmek, İtalya’ya gitmek, İtalya’da olmak, İtalya’da çalışmak, İtalya’da gezmek kıskançlık ve dedikodu işaret eder. Çevrenizdeki dedikoducu insanlara karşı dikkatli olmanızı belirtir. Rüyanız dedikodu, kıskançlık konusunda dikkatinizi çekmektedir. Rüyada bir İtalyan görmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında yaşamını renklendirecek, onun heyecanlı anlar yaşamasına neden olacak birisi ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyanızın ikinci bölümü, gerçek hayatınızda bir boşluk hissi yaşadığınızı simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir