Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İtibar Görmek

Rüyada itibar neye işaret eder?

Ben dün gece çok acayip bir rüya gördüm ve manasını öğrenmek istedim. Gördüğüm rüyada üniversite sınavında en yüksek puanı aldığımı ve bütün televizyonların benden bahsettiğini gördüm.

Okulumu ziyaret ediyorum ve daha önce beni hiç sevmeyen tüm öğretmenlerim ve arkadaşlarım bana büyük bir gösteriyor, beni tebrik edip benimle gurur duyduklarını söylüyordu. Bu rüya ne demek istiyor. Ben 19 yaşında liseyi bitirmiş bekar erkeğim, seneye tekrar üniversite sınavına gireceğim, bu sene iyi bir yer kazanamadım.

Rüyada itibar görmek yorumu

Serhat merhaba, rüyanda gördüklerin aslında iç dünyanda yaşadığın derin duyguların açığa çıkmasını anlatmakta, içindeki başarma ve beğenilme, takdir edilme, itibar özlemlerini simgelemektedir.

Rüyada sınava girdiğini ve sınavı kazandığını görmek rüyayı gören insanın “ben bu sınavda diğerleri gibi başarılı olabilir miyim? benim başarı standardım onların standartları ile aynı olur mu?” gibi korku ve endişeler taşıdığını ifade eder. “Ben başarısız olursam ailem ve akrabalarıma ne derim? Onları üzmeye hakkım yok” düşüncelerini kafanızdan atmak gerektiğini tavsiye eder. Bu konuda detaylı açıklama rüyada sınav görmek sayfasında yer almaktadır.

Rüyada itibar görmek veya itibar kazanmak ya da itibarını artıracak bir başarı kazanmak rüyayı gören kişinin zihninin derinliklerinde bulunan başarmak, daha çok beğenilmek, çevresinin takdirini kazanmak duygularının açığa çıktığını ve kişiyi tetikleyerek onun bu isteklerin gerçekleştirme yönünde ona hareket kazandırdığını simgeler, büyük ihtimalle de kişinin başarıyı yakalayacağını gösterir.

Rüyada itibarlı birini görmek ya da onunla karşılaşmak hayatta başarılı ve mutlu olmak için başarılı ve saygın insanları örnek almak, onlar gibi çalışmak, başarmak, onların yolunu takip etmek gerektiğine yorulur. Rüyada itibarını kaybetmek, itibarını zedelemek gereksiz yere çevrenizin hakkınızda ne düşündükleri konusunu kafanıza çok taktığınızı ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir