Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada İtiraz Görmek

Rüyada itiraz etmek neye işaret eder?

Merhabalar, rüyamda okul bahçesindeyim, bahçede 2 tane timsah gördüm, büyük olan küçük olanı yemeye çalışıyordu ve ben buna itiraz ettim, büyük olana “hayır onu yiyemezsin” dedim, beni dinlemeyince elime geçirdiğim bir dal parçasıyla vurmaya başladım ve etraftaki öğrencileri uzaklaştırmak için avazım çıkana kadar bağırıyordum, rüya burada bitti.( not: ben bir öğretmenim) 25, Erkek, Bekar, Çalışıyor, mutsuz, sinirli.

Rüyada itiraz ettiğini görmek yorumu

Serkan merhaba, okul bahçesinde olmanız aslında kişisel gelişim bakımında önemli bir ilerleme içinde olduğunuzu ve yakında bunun huzurunu yaşamaya başlayacağınızı ifade etmektedir. Rüyada timsah görmek hayatınızdaki hile, ihanet ve gizli içgüdüleri ifade eder. Rüyada timsah görmek bir uyarıdır, olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir ikazdır. Doğu kültürlerinde rüyada timsah görmek alçak karakterli birine, dostunuz gibi görünen aslında düşmanınız olan kimseye, rakiplere, hilekar kişiye işaret ettiği söylenir. Soğukluk ve duyarsızlık manası taşır, kimi konulara daha duyarlı yaklaşmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada itiraz etmek veya bir şeye itiraz ettiğini görmek rüyayı gören kişinin güncel hayatında bazı şeyleri kabul etmeyi öğrenmesi gerektiğini veya kendisine karşı hazırlanmış bir tuzak hakkında daha dikkatli olması gerektiğini ifade eder. Rüyada itiraz eden birini görmek rüya sahibi kişinin bir çıkmaz içinde olduğunu ve bunun kaçırdığı bir fırsattan kaynakladığını gösterir. Bu rüya alternatif olarak kişinin itibarının tehlikede olduğunu gösterir .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir